Kategori Arşivi: Sermayesiz İş Fikirleri

Ara 17

Doğru İş Seçimini Yapmak

DOĞRU İŞ SEÇİMİNİ YAPMAK

İnsanoğlu bir hayat mutluluğun yakalamak için peşinden koşar durur. Bazen mutluluk insanı kovalarken bazen de insan mutluluğu kovalar. Bu kovalamaca oyunu hayat boyu sürer gider. Hayaller, umutlar, planlar ve inançlar insanı hayatta tutan temel değerlerdir. Eğer bu dörtlüden birisi ile aranız açılır sizi yalnız bırakırsa o zaman mutsuzluk kapınızı bacanızı kırmış içeriye girmiş başköşeye oturmuş demektir.

Hayallerimiz planlarımız ve umutlarımız çoğu zaman ekonomik imkânların yetersizliği yüzünden ya ertelenmekte ya da hiç başlamadan bitmektedir. Sizi hayallerinize ulaştıracak doğru işi seçmediyseniz daha maça inmeden maçı kaybetmişsiniz demektir. Peki, doğru iş nasıl seçilir? Her paralı iş doğru iş midir? Yaptığınız işten zevk almak sizin için önemli mi? Yaptığınız işten zevk almıyorsanız aldığınız ücret sizi tatmin etmiyorsa bir de ağır koşullarda çalışıyorsanız siz özgürlüğünüzü kaybetmiş boynunuza zincir takmışsınız demektir.

Size özgürlüğünüzü geri verecek hem zevk alarak yapacağınız hem de yüksek gelir elde edebileceğiniz bir işten bahsetmek isterim. Piaff network marketing işine giriş ile ne kadar doğru bir iş seçimini yaptığınızı bu işe girdiğiniz zaman anlayacaksınız ve keşke daha önce bu işe girmiştim diyerek pişmanlığınızı dile getireceksiniz. Piaff network marketing işi neden doğru seçim olduğuna gelin kısa bir göz atalım. Emeğinizin karşılığını son kuruşuna kadar alacağınız ve severek canla başla çalışacağınız bir iş olduğundan doğru seçimlerinizi ertelemeyin.Haydi, www.ekisimkani.com sitemizi tıklayın işimizi inceleyin sizde kazanmaya başlayın.

Ara 17

Byanca Network Nasıl Bir İş?

Byanca Network Nasıl Bir İş?

Byanca Network Marketing’de doğrudan satış (network marketing) sistemiyle katalogla ürün satışı yapılarak para kazanılmaktadır. Byanca Network sistemi her bireyin temel ihtiyacı olan iç giyim,çorap gruplarındaki yüksek kaliteli ve ekonomik fiyatlı ürünlerini BYANCA satış temsilcisi olduğunuzda indirimli fiyattan alarak katalog fiyatları ile satarak para kazanabilirsiniz, ayrıca temsilcilerimize sunulmuş olan prim sistemimizden kazancınızı katlayarak sınırsız bir kazanç elde edebilir, ekonomik özgürlüğünüze kavuşabilirsiniz. Deneyim gerektirmemektedir gereken tüm desteği byanca temsilcilerine vermektedir.

BYANCA sistem’de çalışmak çok kazançlı olduğu kadar çokta keyiflidir bu sistem sayesinde sosyal ilişkileriniz genişler çevrenizde sayılır kişiler arasına girersiniz. Ekonomik özgürlüğünüzü kazanmakla beraberinde kendinize olan güveniniz artar kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlar ,çevrenize daha faydalı bir birey olabilir onlarıda sisteme dahil ederek kazanç sisteminden faydalanmalarını sağlayabilirsiniz. Byanca iç giyim olarak sizlere sunmuş olduğumuz iş firsatında herhangi bir zaman ve mekan sınırlaması yoktur. İşinizi çantanızda taşıyabilir her durumda satış yapabilirsiniz. Gayret sizden destek BYANCA’dan Size düşen; byanca network marketing sisteme satış temsilci olup katoloğumuzu alarak kendinize bir şans vermeniz. Byanca Satış Temsilcisi olabilmek için aşağıdaki Byanca network Üyelik Formunu Eksiksiz doldurunuz. Byanca network Kayıt formunu doldurduktan sonra bilgileriniz kontrol edilip, byanca network üyelik başvurunuz onaylandıktan sonra adresinize en kısa sürede kataloğunuz gönderilecektir.

Byanca Network Marketing‘de Hızlı üyelik ile hemen sistemde aktif olabilirsiniz. Aşağıdaki ” HEMEN ÜYE OL ” butonuna tıklayarak açılan Byanca Network Marketing Üyelik formundaki bilgileri eksiksiz doldurmanız yeterlidir. Byanca Networking Üyelik Formunu doldurduktan sonra mail adresinize ve cep telefonunuza Kullanıcı Adınız ve Şifreniz gönderilecektir.

parakazanmak7

uye_ol

Ara 17

Evde Ek İş Arıyorum

EVDE EK İŞ ARIYORUM

Akşama kadar evin içinde oturmaktan sıkıldınız mı? Bilgisayarınız ve internetiniz var ve zamanınızın birçoğunu internette zaman öldürücü işler peşinde koşarak mı geçiriyorsunuz? İnternetiniz bilgisayarınız var bir de ekonomik sıkıntı çekiyorsanız derdinize derman hastalığınıza ilaç olması için size birkaç tavsiyede bulunacağım. İnternette geçirdiğiniz zamanı boşa değil de size gelir getirecek ekonomik durumunuzu güçlendirecek sıkıntılarınıza iyi gelecek şekilde değerlendirmek istemez misiniz? Elinde tüm malzeme varken mutfakta açlıktan ölen birisi olmak istemiyor elinizdeki imkânları en faydalı şekilde kullanmak istiyorsanız gözünüzü dört açıp kulağınızı sesime verin.

Piaff marketing sitemi ile evde artık zamanınız boşa geçmeyecek. Bu sistem ile evde ek iş yapmanın tadını çıkaracaksınız. Evde ek iş yaparak evin ekonomik yükü altında ezilen eşinize destek olmanın mutluluğunu yaşayacaksınız. Evde ek iş yapmak isteyenlerin yeni iş umut kapısı haline geldi piaff marketing sistemi. Evde iş yaparak nasıl para kazanacaksınız. Bunu anlamanın en iyi yolu lorens marketing sisteminin bir üyesi olarak lorens marketingin fırsatlar dünyasına kapı açmalısınız. Size her konuda yardımcı olmayı evde ek iş yaparak para kazanmanızı sağlayacak bilgileri yetkili uzmanlarımız size verecektir.

Evde ek iş yapıp para kazanma hiç bu kadar kolay olmamıştı. Unutmayın hayat fırsatlarla doludur. Fırsatlar değerlendirildiğinde sizin için kazanca dönüşür yoksa gerisi büyük pişmanlıktır. Evde ek iş yapmak istiyorsanız kapınıza gelen bu iş fırsatını değerlendirmek için piaff marketing  itesine girin. Her geçen zaman sizin için kayıp olduğunu bu sisteme dâhil olunca anlayacaksınız. Evde ek iş arayanlar haydi ne duruyorsunuz fırsatlar dünyasına dahil olmak için vakit geçirmeden www.ekisimkani.com sitemizi ziyaret edin sizde kazanmaya başlayın.

Mar 10

Katalogla satış yaparak para kazanabilirsiniz!…


farmasiturkeyKatalogla satış

Günümüzde belki de en çok ticari amaç ile katalogla satış işlemleri yapılmaktadır. Bunun için insanlar ekstra kazanç ve ek para kazanma olarak çeşitli firmaların ürünlerini perakende (alış) fiyatına alarak satış fiyatına satıyorlar. Bu da satışlara göre belirli kar elde etmelerini sağlamaktadır. Bu konuda ürün gamı olarak 1. Kozmetik, 2. Gıda, 3. Ofis ürünleri, 4. Porselen, 5. Ev ürünleri, 6. Cam, 7. Ahşap, 8. Mutfak setleri, 9. Beyaz eşya, 10. Elektronik cihazlar gibi katalog satışları vardır. Bunlar istendiği sürece daha da arttırabilir. Çünkü 2016 senesinde olduğumuz için hizmet sektöründeyiz ve bu durmaksızın artmaktadır. Otel tatilleri, Web sitesi tanıtımları, Yat turları, Değerli eşya alım satımı (Altın, Gümüş vs.) da bulunmaktadır.

Bunlar arasından bir ürüne odaklanarak belirli firmalar ile çalışabilir ve satışlarınızı evinizde, iş yerinizde, okulunuzda, sokakta veya belirli farklı yerlerde satışını gerçekleştirebilirsiniz. 21. Yüzyılda en çok tercih edilen işlerden bir tanesi olduğundan her geçen gün daha da artış göstermektedir. Ek iş isteyenler için bu yöntem son derece hem hızlı hem de kazançlıdır. Sizlere katalogla satış yaparak para kazanabileceğiniz % 100 Türk firması olan Farmasi Kozmetik şirketini tavsiye ederim arkadaşlar.

farmasiuyelik (1)

Oca 24

Piaff Networking Ek İş, Ek Gelir Fırsatı!…

Adanada Ek İş, Piaff Networking Adana, Piaff Networking Adana Temsilcisi Tahir ÇELİK, Piaff Adana Üyelik, Piaff Networking Adana Kayıt, Adanada Ek İş İlanları, Adanada Ek İş Ne Yapabilirim, Adanada Evde Ek İş, Adanada Evde Ek İş 2016, Adanada Evde Ek İş 2017, Adanada Evde Ek İş Veren Firmalar, Adanada Evde Ek İş Arıyorum…

Adana ve çevresinde evde ek iş, ek gelir arayanlar katalog üzerinden herkesin ihtiyacı olan tekstil, kozmetik ve ev temizlik ürünleri satışı yaparak para kazanabilirsiniz. Piaff Networking Satış Temsilcisi olmak için gelin, ilk adımları beraber atalım. Piaff Networking işini yapmak için ilk önce işi öğrenin, ürünleri deneyin. Piaff Networking ürünlerini kendiniz denedikten sonra çevrenizde ki sevdiklerinize, dostlarınıza, arkadaşlarınıza tavsiye edebilirsiniz. Örnek;

evdenparaEV HANIMLARI, ÖĞRENCİLER, BAYANLAR!…

EK İŞE İHTİYACI OLANLAR ÇEYİZ HAZIRLAYANLAR YEPYENİ FARKLI BÜYÜK BEDENLERİNDE OLDUĞU KATALOĞUMUZ. PİAFF NETWORKİNG İLE EK İŞ, EK GELİR İSTERSENİZ YA DA ALIŞVERİŞLERİNİZİ YAPMAK İSTERSENİZ ÜYE OLUN.
Eşinizi çocuğunuzu ihmal etmeden size evinizden yapabileceğiniz iş fırsatı sunuyoruz.
Kendi ihtiyaçlarınızı bedava ya getirebilir siniz.

*** Ücretsiz üyelik.
*** Ücretsiz katalog.
*** Her ay satış yapma zorunluluğu yok.
*** Sermaye yok, risk yok.
***75 TL ve üstü Siparişleriniz de kargo ücreti yok.
*** % 35 ile % 50 ARASINDA SICAK SATIŞ KARI.
*** KALİTELİ ÜRÜN YELPAZESİ.
*** KİŞİSEL VE EKİP SATIŞLARINA HEDİYELER!
*** KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ.
*** ULAŞILABİLİR BİR KAZANÇ VE KARİYER PLANI.
*** % 100 YERLİ ÜRETİM.
***SIFIR RİSK, SIFIR SERMAYE…

*** Üyelik iptali için bir bedel yok (Firmayı arayıp söylemeniz yeterli) Buyuk bedenler marka ürünler anne kız pijama takımları, pantolon tayt gibi bir çok urun yelpazesiyle …
Eğer bir Piaff Networking (Anıl İç Giyim) Temsilcisi değilseniz web sitemizden – goo.gl/sGlrG2 – ÜCRETSİZ Kayıt olabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve ücretsiz üyelik için Tek yapmanız gereken aşağıdaki Şimdi Kayıt Ol Butonuna tıklayarak açılan sayfadan üye olmak.

parakazanmak7

kayitolOca 10

GetProfitAdz Türkiye de!!

Get Profit Adz, GetProfitAdz, GetProfitAdz Partner, GetProfitAdz Türkei, GetProfitAdz Turkiye Kayıt, GetProfitAdz ile Sende Kazan, Get Profit Adz Review, Get Profit Adz Turkey…

getprofitadzBu firsati sakin kacirmayin simdi GETPROFITADZ Türkiye de!!
Oturduğunuz yerden Para kazanin..
inanılmaz ama GERÇEK!!!
SATIŞ YAPMADAN,
EKİP KURMADAN,
ÜRÜN KULLANMADAN,
AYLİK AKTİFLİK YAPMADAN,
REKLAM TİKLAMADAN,
KARİYERLER ATLAMADAN
GetProfitAdz de GPA ortağı olarak kendi kazancınızı artırabilirsiniz.
Getprofitadz de, anne, ev kadını veya serbest meslek sahibi olup olmadığınız hiç önemli değil. Burda herkes para kazanabilir.
GetProfitAdz‘da, çalışma saatlerinizi kendi isteklerinize göre ayarlayıp, hiç bir mecburiyet altında kalmadan, ek iş olarak da çalışma imkaniniz var.
Hayatınızın bir değişime ihtiyacı mı var?
Buna ulaşabilirsiniz!
Getprofiadz’de pazarlama tavsiye yoluyla çok kolay ve inanılmaz miktarda para kazanabilirsiniz. Bu inanılmaz fırsatı kaçırmayın.
İşte GetProfitAdz’in bazı avantajları.
Ücretsiz BackOffice
Hic bir mecburiyet YOK
Üyelik aidatı YOK
Aylik ve/veya senelik ücreti YOK
Kayıt ücreti YOK
Hiçbir bölgesel sınırlama YOK
Dünyanin her yerinden calisa bilirsiniz,
GetProfitAdz‘ın ortakları,
Kendi İşinizin Patronu olun,
calisma zamaninizi kendiniz ayarlayin,
GPA grup No 1’den bir ekip tarafından destek alacaklar
GPA’ya kolayca ve ücretsiz kayıt olun ve hemen para kazanmaya başlayın
Staj ve eğitim ücretsiz
Kişisel hizmet
ayrıntılı bilgi için BURAYA Tıklayınız
http://goo.gl/tNZvg8
Sorularınız varsa hiç çekinmeden sorabilirsiniz,
lütfen bizimle ilitişime girin.Ara 24

Wowapp ile Evden Para Kazan!

Wowapp, Wowapp İle Para Kazan, Wowapp Kayıt, Wowapp Turkey, Wowapp Türkiye, Wowapp Üyeliği, Wowapp Üyelik ve Kayıt, Wowapp Nedir, Wowapp Messenger

wowappilepara

WOWAPP….Whatsapp, Skype gibi bir program… ama aradıkça, konuştukça, mesajlaştıkça para kazandırıyor.
HAYDİ WOWAPP’e geçelim para kazanmayı seçelim. grin ifade simgesi
NASILSA whatsapp, skype kullanıyoruz değil mi?
https://www.wowapp.com/w/kazandiranisler
SES KALİTESİ SKYPE VE WHATSAPP’E GÖRE ÇOK DAHA KALİTELİ..ÇOK EĞLENCELİ HARİKA BİR PROGRAM !!
HEMEN KAYIT OLUN..PROGRAMI İNDİRİP KURUN ,KULLANMAYA BAŞLAYIN VE ÇEVRENİZİ HEMEN HEMEN DAVET EDİN…HEP BİRLİKTE PARA KAZANIN smile ifade simgesi
BİLGİSAYAR ve CEP TELEFONUMUZA KURABİLİYORUZ.
8 derinlikten kazandırıyor
Şimdi telefonu yüklediniz %70
Bilgisayara kurun %20
WowApp giriş yapın %10
100 oluyor gelen kazanç
Buradada ağaç var
2 kişi de gri ağaç ta oluyorsunuz
10 kişi mor
20 yeşil
1000 kadar gidiyor
PayPal kredi kartına ve banka transfer var
Orta ve uzun vadede büyük bir iş…Sizlere Yardımcı olmak için aşağıda nasıl üye olacağınız ve Arkadaşlarınızı Nasıl davet edebileceğinizi Resimli Olarak Anlatacağız.

wowappp1

Wowapp üyeliği çok kolay aşağıdaki Şimdi Kayıt Ol Linkine Tıkladıktan Sonra Ekrandaki JOİN WOWAPP‘ a tıklıyoruz. Sonrasında e-posta adresi, username bölümüne (kullanıcı adı) ve şifrenizi 2 defa Yazdıktan Sonra Create Accounta tıklıyoruz ve üyeliğimizi tamamlıyoruz. Lütfen’ kayıt olup, uygulamayı indirdikten sonra uygulamayı kullanın, telefon ve bilgisayarınızda her gün açık tutun. İnternet bağlantınız sayesinde Dünya’nın her yeriyle BEDAVA Sesli-görüntülü konuşun, mesajlaşın. Reklamlara tıklayın. Üye kayıt edin. Kazancınızı 20$ olunca çekebilirsiniz.

Hemen Ücretsiz Wowapp’a Kayıt Olmak için Tıklayın

WOWAPP1

wowapp4

parakazanmak7

kayitolAra 17

Himalaya Tuz Lambalarının Faydaları

himalayatuzuHimalaya tuz lambaları ile rahat bir nefes alın…

Bilimsel araştırmalar kristal tuz lambalarının eksi iyonları %300’e kadar arttırabileceğini kanıtlamıştır. İyonlaştırılmış hava büyük oranda havada taşınan bakterileri de azaltabilir. Kaliforniya Üniversitesinin önde gelen Mikrobiyolog ve araştırmacı Patoloji uzmanı Dr. Albert Krueger çok küçük miktarda eksi iyonun bile bakteriyi öldürebileceğini öne sürmüştür.
Yani eksi iyonlar havayı şu unsurlardan temizler:
Bakteri, virüs, mantar, Sigara dumanı, solunabilir partiküller, Polen(çim, yabani ot ve ağaç poleni)
Toz zerrecikleri, Hayvan tüyleri
Küflü sporlar
Bunun sonucunda ise;
Alerji,,Saman nezlesi, Dumanın yok edilmesi,
Mevsimsel etkili rahatsızlık, Depresyon, Uykusuzluk,
Kronik yorgunluk gibi rahatsızlıklarda etkili olmaktadır.
0542 845 63 19
HİMALAYA TUZU TEMİN VE TEDARİK NOKTASI…Şub 13

Para Kazandıran Sosyal Medyayla Tanışın!

Futurunet, Futurenet Türkiye, Futurenet Türkiye Sosyal ve Kazanc Platformu, Futurenet Online, Futurenet Online Sunum, Futurenet Nedir, Futurenet Türkçe İş Sunumu, Futurenet Evden Para Kazanma, Futurenet Ek İş, Futurenet Ek Gelir, Futurenet Ekstra Kazanç, Futurenet İle Para Kazandıran Sosyal Medyayla Tanışın…

futurenet-cozumMerhaba arkadaşlar;

Öyle bir sistem düşünün ki; İster ücretsiz kayıt yaptırıp facebookta yaptığınız gibi beğeni, yorum, video resim fotoğraf paylaşma, arkadaş davet etme, davetleri onaylama, oyun oynama, reklam tıklama vb. faaliyetleri yaparak para kazanmaya başlıyorsunuz, ister premium giriş seçeneğini tercih ederek sadece 10$ yatırıp sistemin marketing planına dahil oluyor, arkadaş kayıtlarından, onların kendi arkadaşlarını kaydetmelerinden, faaliyetlerinden de kazanıyorsunuz… Üstelik bu rakamlar hiç de küçümsenecek rakamlar değil arkadaşlar… 2-3 aylık bir çalışma sonrasında günlük 100-150 hatta daha fazla kazançlardan bahsediyoruz… Ekte gönderdiğim tanıtım videosunu izleyerek ön bilgi sahibi olabilirsiniz.
Daha fazla detay için : http://geleceknet.blogspot.com.tr adresinden bloğumuzu ziyaret edebilir, online sunumlarımıza katılabilirsiniz.Tem 22

Forivia Temsilcisi Olun! Blender Seti kazanın.

blenderForivia Temsilcisi Olun! Blender Seti kazanın!
Forivia Temsilcisi olup Temmuz , Ağustos ve Eylül ayları boyunca direkt bağlı yeni aktif temsilcilerinizin toplam satışı 2000 TL ‘ ye ulaşsın Forivia Blender Seti Sizin olsun. Çekiliş yok, kura yok. Hedeflediğiniz satışı tutturun, Muhteşem hediyeler sizin olsun. DAHA NELER NELER…Diğer kampanyalar için BURAYA tıklayın!

Hemen Şimdi Ücretsiz FORİVİA Temsilcisi olmak için tıklayın!Toplam 2 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12