Ek İş içeriğine geri dön

Organo Gold İle Başarıyı Yakalayın!

Organo Gold Kahve, Organo Gold Nedir, Organo Gold Turkey, Organo Gold Türkiye, Organo Gold Ürünleri, Organo Gold Üyelik, Organo Kahve, Reishi Mantarı, Reishi Mantarının Faydaları, Reishi Mantarının Yararları, Resihi Mantarı Nedir…

organogoldOrgano Gold İle Başarıyı Yakalayın!

Organo Gold’un başarısının bir sistemi vardır: Network Marketing. Network Marketing çok fazla para kazanmayı belki garanti edemez fakat bunu başarabilmek için iyi bir yöntemdir.

Organ Gold ile başarılı olabilmeniz için kendi takımınızı oluşturmanız gerekmektedir. Ve bu çoğu kişinin düşündüğünden çok daha kolaydır: Network Marketing’de başarılı olabilmeniz için dikkat etmeniz gereken iki faktör bulunmaktadır.

Organo Gold bu iki faktöre odaklanmıştır: kendi takımınızı oluşturmak için başarılı bir strateji ve çekici bir prim planı. Strateji, Organo Gold Ağındaki herbir ortağa özel olarak geliştirilecektir. Düzenli olarak kişisel toplantılar, atölye çalışmaları ve çevrimiçi eğitimler sunulmaktadır. En önemli nokta: Prim Planı. Organo Gold’un ödeme sistemi herbir ortak için karlı olabilecek yedi aynı anda etkin primden oluşmaktadır.

1. Ticari Olanaklar :

Para kazanmanın ilk yöntemi, alış ve satış fiyatları arasındaki farktır. Böylece kahveyi satın almış olduğunuz fiyatın üstünde bir fiyata satarsınız. Bağımsız bir distribütör olarak kahvenin satış fiyatını kendiniz belirlersiniz.

2. Eğitim Bonusu :

Organo Gold ile bir diğer para kazanma yöntemi hızlı başlangıç ya da katılım adı verilen bonusdur. Yeni iş ortağınızın hangi paket ile ortaklığa başladığına bağlı olarak doğrudan sponsor olarak siz de 150 €’ya ulaşan bonus kazanabilirsiniz. Bu bonus haftalık olarak ödenmektedir.

3. Dual Team Bonusu:

Üçüncü gelir elde etme yöntemi olarak Dual Team Bonusu sayılabilir. Tüm ortaklar sol kol ve sağ kol olmak üzere ikiye ayrılmışlardır. İlgili kollarda başlangıç kitlerinin satılmasıyla satışlar gelişmektedir. Başlangıç kitinin bronz, gümüş ya da altın olmasına bağlı olarak koldaki en zayıf katılımcının satış karının %10, %15 ya da %20’si elde edilir. Bu bonus haftalık olarak ödenmektedir.

4. Unilevel Bonusu:

UnilevelBonusu ile ekibinizdeki aylık yeniden kahve ısmarlamaları üzerinden komisyon alırsınız. Satış ortağınızın satışlarından (ve onlarında ortaklarının satışlarından) yeninden alımlar ya da satışlar için %5’e varan komisyon alırsınız. Bu bonus aylık olarak ödenmektedir.

5. Prim Bonusu :

Prim Bonusu ortaklarınız para kazandığında ödenmektedir. Ortaklarınız ne kadar çok kazanırsa bonusunuz o kadar büyük olur. Her kariyer seviyesindeki distribütör, ortağının Unilevelplanına göre her alt üyesi için (4 alt üyeye kadar) elde ettiği kazancın %10 ile %20 arasında kazanacaktır. Bu bonus aylık olarak ödenmektedir.

6. Oluşturma Bonusu :

Oluşturma Bonusu, grubun kendisinin işe almış olduğu kendi satış distribütörlerine ödenen bonustur. Böylece kendi ekibinize katmış olduğunuz distribütörlerin grup satışından bile %2 ile %5 arasında bonus kazanacaksınız. Bu bonus aylık olarak ödenmektedir.

7. Global Bonusu :

Gelir elde edebileceğiniz son bonus GlobalBonus’tur. Organo Gold şirketinin toplam satışlarının %3’ü başarılı kanal ortaklarına dağıtılır. Bu bonus üç ayda bir ödenir.

DEĞERLİ ZİYARETÇİLERİMİZ!
Reishi Mantar Ürünlerimiz Distribütör Aracılığıyla satılmaktadır bunun haricinde online satışı yapılamamaktadır.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>