«

»

Mar 10

Network Marketing

Network Marketing

Öncelikle Evdenparakazanma.com adresine hoş gediniz ve bu makalemizde siz değerli bireylere Network Marketing ile ilgili çok kapsamlı bilgileri vereceğiz. Böylelikle istediğiniz detaylara ulaşarak hemen eyleme (uygulamaya) geçebileceksiniz.

evdenparaNetwork Marketing aslında çok büyük bir sektördür ve sadece bu yazımızda değil, sadece bir web sitesi bile onun adına açılsa az gelir. Hatta günümüzde yazılmış olan yüzlerce ve binlerce kitapları bile yetersiz. Çünkü öyle bir sektörü ki 21. Yüzyılda ekonomi profesörleri, başkanlar, liderler, devlet başkanları, cumhurbaşkanları, önemli kişiler ve de diğer tüm insanlar tarafından en çok kazandıran ve saygı görülen iş olarak kabul edilmiştir. Durum böyle olduğundan ötürü herkes ama herkes Network Marketing yapmak istiyor ancak günümüzün insanları bu işin bazen kötü kısımları ve amaçlarını kötü bildiren şirketler ile karşılaşıyorlar. Bunlar nelerdir derseniz 1. Ponzi sistemi ile insanlara vaatler verilmesi ki bunu ilerleyen makalelerimizde sizler ile paylaşacağız. 2. Titan zinciri ve bunun her türlü bilgisini internet ortamında (elektronik ortamda) belgeleri ile birlikte görebilirsiniz ki zaten Türkiye başta olmak üzere pek çok ülkede yasaklanmıştır. 3. Saadet zinciri ve sonuncu olaraktan da İşini hem Networke hem de Marketinge dökerek farklı emelleri olan şirketler bulunmaktadır. Bunlar ile karşılaşmanız hem iyidir hem de kötüdür. Çünkü siz eğer kötü bir şirkette iseniz herkese bu sayılan sistemlerin kötü olduğunu söylersiniz ama bu işi yaparsınız. İşin en tuhaf kısmı da budur ama çok deneyimli bir tecrübeniz olmuş olur. Tabi ki de bu sizlerin burada dayanma gücünü de gösterir. Buradan anlaşılır ki insanlar sektöre karşı ön yargılı olabiliyor ve adını duyar duymaz ben bunu biliyorum sakına konuşmayalım diyorlar. Haklıdırlar da, çünkü çok fazla dolandırılıp hem zamanlarını hem de paralarını kaybettiler. Tüm zorluklara karşı dayananlar ise kısa sürede bir firma bulup yükselişlerini hızlıca tamamlıyorlar. Sonra ne mi oluyor? Tabi ki de maddi ve manevi özgürlüğe kanatlarını açıyorlar.

Her yer de her zaman hem tatil yapıyor hem de istediklerini dilediğince satın alabiliyorlar. Bu özgürlük genelde en erken 3 senede en geç ise 6 senede olmaktadır. Bundan öncesi hem zorluklar ile dolu olacağını şimdiden bilmenizi isteriz. Neden mi? Çünkü herkes yapabilir ama zorluklara dayanamaz ve tabi ki de herkes yapsaydı herkes zengin olurdu. Burada ki amaç inanmayanı görüp vizyonlarınızı arttırmanız ve bu işe gönül koymanızdır. Ailevi, maddi, arkadaş, iş, sosyal, özel ve akla gelebilecek her türlü hayatınızda sorun çıkması çok doğaldır ama unutmayın ki bir işe bu Network Marketing olmasına gerek yoktur; 10 bin saatinizi ayırmadığınız takdir de usta olamazsınız. İşte bu, bu işte belirlediğiniz günlük çalışma süresi ile alakalıdır. 1. Part Time iş olarak yapanlar vardır ki 6 sene gibi bedel öderler ve ikinci olaraktan da Full Time yaparak gecesini gündüzüne katarak maksimum 2—3 sene içerisinde özgürlüklerine kavuşurlar.

Aslında bakacak olursanız biz bu sektör ile ilgili bir konu üzerinde bilgilendirmedik. Sadece ve sadece tanımını yaptık desek yeridir. Evdenparakazanma.com adresimizin diğer makalelerini de ziyaret ederek konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

farmasiuyelik (1)Beğendiyseniz, Yararlandıysanız, Paylaşır Mısınız? ;

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>