İş Fırsatı içeriğine geri dön

Piaff Networking’ den ÜCRETSİZ üyelik ile iş fırsatı!..

Piaff Networking kayıt olmak için https://goo.gl/d3fd3v buraya tıklayın. Piaff Katalog, Piaff Networking Katalog, Piaff Networking Evden İş, Piaff Network, Networking Katalog, Piaff Temsilci Girişi, Piaff Networking Kataloğu, Piaff Temsilci Girisi, Piaff Networking Face, Piaff Networking Üye Girisi, Piaffnetworking Yeni Katalog, Ek iş, ek gelir, networking, evden kazanç, evden iş …Piaffnetworking´ten katalogdan satış yoluyla iş fırsatları, çok kazandıran çok katlı pazarlama ağı, %100 müşteri memnuniyeti, %100 kaliteli ürünler …

Piaff Networking Yeni Kataloğumuzu Aşağıdan Detaylı inceleyebilirsiniz.
piaffnetworkPiaff Networking’ den ÜCRETSİZ üyelik ile ekiş fırsatı

Piaff Networking, Türkiye’de iç giyim ve e-ticaret sektörünün önde gelen doğrudan satış ( network marketing) sistemlerinden birini kurmuştur. Bu çabanın ve başarının garantörleri çalışanlarımız ve Piaff Networking Serbest Girişimcileri’dir.

Piaff Networking Serbest Girişimcilerine kendi çalışma saatlerini ve yerlerini kendilerinin tayin edebilecekleri kendi işlerini kurma fırsatı vermektedir. Minumum sermaye, sıfır risk ile esnek mesai saatleri ve risk almadan çalışmak birçok serbest girişimci için alternatif bir gelir kaynağı oluşturmakta, harcanan çabaya paralel kazanç sağlama imkanı sunmaktadır.

Piaff Networking Serbest Girişimcilerinin başarısı Piaff’ın başarısıdır; dolayısıyla Piaff Networking serbest girişimcilerini birçok yönden desteklemektedir. Oldukça avantajlı satış politikası, kalitesinden taviz vermemesi, etik değerlerin önemi ve serbest girişimcileri ve müşterileri arasındaki güven ilişkisi ile Piaff networking serbest girişimcileri güvendikleri bir şirket tarafından her zaman desteklendiklerinin bilincindedirler.

Piaff ile Serbest Girişimciler düzenli tanışma toplantıları, iş planlarının gözden geçirileceği danışma günlerinde biraraya gelir ve bilgi alırlar. Bu iletişim müşterilerin ürünler hakkında kapsamlı ve doğru bilgi edinmelerini sağladığı gibi serbest girişimciler ve Piaff networking arasındaki güven ilişkisini kuvvetlendirmektedir.

Piaff Networking serbest girişimcisi olarak,

İşinizin nasıl gelişeceğini siz kontrol edersiniz
İşinizi istediğiniz zaman, istediğiniz yerden yapabilirsiniz
Kendi işinizin patronu olursunuz
Esneklik – ya ek bir gelir veya tam zamanlı bir iş sahibi olursunuz
Üstün kalite ürünler önerirsiniz
% 100 tatmin garantisi sağlarsınız
Düşük maliyetle düşük başlangıç riski alırsınız
Stok tutma mecburiyetiniz yoktur
Büro ihtiyacınız yoktur, dilerseniz evden çalışabilirsiniz
Ürünlerimize hayatınız boyunca piyasa fiyatının çok altında sahip olabilirsiniz
İşiniz sayesinde yeni arkadaşlar edinir ve sosyal bir çevreye sahip olursunuz

Bağımsız girişimciliğe geçici bir iş olarak başlayan kişilerin çoğu günümüzde bunu uzun vadeli bir meslek olarak benimsemekte ve başarıya ulaşmaktadırlar. Piaff Networking Temsilcisi olun katalogtan satış yaparak para kazanın. Üyelik ücreti YOK, Zorunlu alım YOK. Piaff Networking online kataloğumuzu aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Piaff Networking Temsilcisi olursanız indirimli ürün sipariş etmenin yanında ürünleri başkalarına satabilirsiniz. Piaff networking serbest temsilcisi olduğunuzda katalog fiyatları üzerinden %30 ila % 50 arasında indirimli alabilirsiniz. Ayrıca alt ekibinizi de hemen oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Hemen Piaff Networking satış temsilcisi olmak için aşağıdaki ” HEMEN ÜYE OL ” butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfada sağ üst köşede aşağıda da göstermiş olduğum gibi ” ÜYE OL ” ol tuşuna tıklayıp açılan kayıt formunu eksiksiz doldurup işleminizi yapabilir ve hemen indirimli alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

parakazanmak7

uye_ol

Adsızkataloglasatis

1 ping

  1. Ek-İş - Ek Gelir, Ev Hanımlarına Evde İş Fırsatı!

    […] Anıl İç Giyim Piaff Networking Katalogu için Tıklayın! […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>