İş Fırsatı içeriğine geri dön

Piaff Networking Ek İş, Ek Gelir ve Kariyer Fırsatı!…

Piaff Networking ücretsiz üye olmak için https://goo.gl/d3fd3v buraya tıklayın. Piaff Networking, Piaff Networking Kayıt, Piaff Networking Üyelik, Piaff Networking Üyelik ve Kayıt, Piaff Networking İletişim…Eğer bir Piaff Networking temsilcisi değilseniz web sitemizden https://goo.gl/9VsHJ2 ücretsiz kaydınızı yapabilirsiniz.

Piaff Networking (Anıl İç Giyim) Hakkında detaylı bilgi ve Piaff Networking Online Kataloğumuzu sizler için aşağıda web sitemizde paylaştık. Sitemizden online kataloğumuzu inceledikten sonra ücretsiz üye olabilirsiniz.
Hakkımızda;

Piaff Networking, içgiyim sektöründe 30 yılı geride bırakmış Türkiye tekstil sektöründe köklü bir geleneğe sahip olan Anıl İç Giyim’in desteğiyle ve ortaklığında kurulmuş bir network marketing şirketidir. 30 yılı aşkın bilgi ve deneyimin gücüyle bugün Piaff Networking, Türkiye’de içgiyim ve doğrudan satış ( network marketing ) sektörüne yön verecek iş fırsatları sunmaktadır.

Piaff networking, çalışanları ve serbest girişimcileri ile karşılıklı güvene ve kazan-kazandır prensibine dayalı çok katlı pazarlama ağıdır. Başarıya ve finansal özgürlüğe giden yolda sizi güçlendirecek iş fırsatları sunmaktadır.

evdenparaÇALIŞMA VİZYONUMUZ;

Piaff Networking müşterilerinin güveni ve memnuniyeti şirketin başarısı için önemli bir ön koşuldur. Müşterilere dürüst, adil ve ahlaklı davranmak öncelikli bir sorumluluktur.

Müşterilerin ürünler hakkında kapsamlı ve doğru bilgilendirilmesi, avantajlardan haberdar olmaları, her zaman kaliteli ürünlere kolaylıkla ulaşabilmeleri Piaff networking‘in ve Piaff networking serbest girişimcilerinin birincil vazifesidir.

* Piaff Networking Çalışanlarına, serbest girişimcilerine ve müşterilerine saygılı davranmak, onların fikirlerini önemsemektedir.
* Piaff Networking Serbest Girişimcileri ile güven ve karşılıklı kazandır prensibine dayanan bir ilişki kurmaktadır.
* Piaff Networking Müşterilerine üstün nitelikli, güvenli ürünler sağlamayı amaçlamaktadır.
* Eğitim, tecrübe, yaş, cinsiyet vb. ayrımlar gözetmeksizin herkesin eşit desteklenmesini sağlamaktadır.
* İyi düzenlenmiş iş planları ile serbest girişimcilerini devamlı desteklemek.
* Herkese eşit şartlar altında esnek modelde gelir elde etme fırsatı sunmak
* Serbest girişimcileri, çalışanları ve müşteri ile birlikte büyüme felsefesine sahiptir.

ÜRÜNLERİMİZ;

Piaff networking, içgiyim sektöründe çok geniş tarz ve çeşitte ürünler sunmakta, müşterilerinin yüksek beklentilerinin bilincinde olarak ürün kalitesine ve güvenliğine büyük önem vermektedir. Ürünlerimizin üstün kalitesi yüksek düzeyde müşteri memnuniyetine ve müşteri sadakatine yansımaktadır.

Ürünlerimiz her yaştan her cinsiyetten herkesin temel ihtiyacı olan iç giyim olduğundan başta kendiniz olmak üzere toplumun her kesiminden herkes sizin potansiyel müşterinizdir.

parakazanmak7

uyeolmak1kataloglasatis

1 ping

  1. Evden Para Kazanabilirsiniz. Nasıl mı?

    […] Piaff Networking Ek İş, Ek Gelir ve Kariyer Fırsatı!… […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>