Oris Telekom içeriğine geri dön

Hizmetlerimiz


Sabit Telefon Hizmetleri (“THK”)

Toptan Hat Kiralama, A tipi hizmet veren alternatif operatörün müşterisinin telefon hattını yerleşik operatörden kiraladığı; bu sayede A tipi hizmet alan müşterinin tek iletişim noktası haline geldiği hizmettir. Toptan Hat Kiralama hizmetinde müşteri-santral arasındaki hat fiziksel olarak yerleşik operatörde kalır, alternatif operatör, aylık sabit hat ücretini yerleşik operatör adına müşteriden tahsil eder ve aboneler sabit ücret için çift fatura ödeme zorunluluğundan kurtulur. Aboneler; yeni hat başvurusu, iptal, hat nakli veya arıza kaydı gibi tüm başvuru ve işlemleri için yalnızca hizmet aldıkları operatör ile iletişime geçer.

Numara Taşıma

Numaranızı değiştirmeden ORIS Telekom’a taşıyabilir, avantajlı hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

 • Sahip olduğunuz sabit numaranız değişmeden konumdan bağımsız kullanabilirsiniz.
 • Numara taşımanın herhangi bir taşıma, kurulum ve abonelik ücreti yoktur.
 • Aylık sabit ücret yoktur. Tamamen ücretsiz bir servistir.
 • Numaranızı taşımanızla birlikte eski operatörünüzle olan tüm fiziksel ve ticari bağlantınız kesilir.
 • Taşıdığınız tek bir numara üzerinden eşzamanlı sınırsız çağrı alabilirsiniz. (İnternet bant genişliğinize bağlı olarak.)
 • Farklı projeleriniz için birden fazla numara taşıyabilirsiniz.
 • Numaranızı taşıma süreci içerisinde kesinlikle kesintiler oluşmaz.
 • Taşıdığınız numarayı istediğiniz mobil veya sabit numaraya yönlendirebilirsiniz.

Oris Telekom Temsilcisi Olmak ve Detaylı Bilgi Almak için: Turgay KARACA – 0 (537) 566 53 43

Numara Tahsisi

ORIS Telekom Numara Tahsis hizmetinden yararlananlar; şehiriçi, şehirlerarası, uluslararası ve GSM farketmeksizin daha indirimli konuşmanın yanı sıra sabit ücret ödemedikleri için çok daha fazla tasarruf sağlarlar. Siz de sabit telefon numaralarınızı değiştirmeden ORIS Telekom’dan yeni numara tahsis ederek avantajlı fiyatlarla görüşme yapabilirsiniz. Üstelik sabit ücret ödemeden! ORIS Telekom numara tahsis veya numara taşıma hizmetinden yararlanmak için hemen online başvuruda bulunabilir, 0 (537) 566 53 43 no’lu Müşteri Hizmetleri ile görüşebilirsiniz.

 

ONNET (VOIP) Telefon Hizmeti

Onnet(VoIP) nedir?

ORIS Onnet(VoIP) Hizmeti, internete bağlı kurumların şehiriçi dahil tüm yönlere telefon görüşmelerini ve faks gönderilerini ORIS omurgası üzerinden yüksek kalitede ve düşük maliyette gerçekleştirmelerini sağlayan, kurumsal ihtiyaçların ön planda tutulduğu bir hizmettir. Bu hizmeti kullanan şirketler hem kendi şubeleri, hem diğer ORIS müşterisi şirketlerle ofisler arası telefon görüşmelerinde ekstra indirimli tarifelerden yararlanma şansına da sahip olurlar. Hizmetten yararlanmak isteyen kullanıcılar mevcut telefon sistemlerini ORIS omurgasıyla irtibatlandırıp tüm telefon görüşmelerini ORIS üzerinden gerçekleştirirler.

Onnet’in avantajları nelerdir?

 • Haberleşme giderlerinizde kolaylıkla ve büyük ölçüde tasarruf sağlarsınız.
 • ORIS ‘in erişimi olan geniş kurumsal müşteri ağındaki diğer şirketlerle doğrudan görüşme yapabilirsiniz.
 • Kullanım bilgilerinizi online takip edebilir, hesabınızı kontrol altında tutabilirsiniz (CDR).
 • Gelişmiş ülkelerde kullanılmakta olan, güvenilirliği kanıtlanmış, en son teknoloji altyapı ve sistemler üzerinden yüksek ses kalitesi alırsınız.
 • Telefonunuzu, alışık olduğunuz şekilde kullanabilirsiniz.

ADSL

Asymmetric Digital Subscriber Line ya da kısaca ADSL (Asimetrik Sayısal Abone Hattı) sıradan telefon hatları üzerinden genişband erişimi sağlayan bir bakır devre transmisyon teknolojisi olarak Internet kullanıcıları tarafından tüm dünyada yaygın olarak kullanılmaktadır. ADSL tümüyle bir Internet teknolojisi olarak geliştirildiğinden hem ev kullanıcılarına hem de işletmelere çok çeşitli avantajlar sağlamaktadır. Yüksek Hız Sabit Ücret Sürekli Bağlantı Aynı Telefon Hattı Üzerinden Konuşma Paylaşılmayan Özel Hat Sayısal Teknoloji Güvenli Internet Erişimi Mevcut telefonlar için kullanılan bakır teller üzerinden yüksek hızlı veri, ses ve görüntü iletişimini aynı anda sağlayabilen bir modem teknolojisidir.

G.SHDSL

G.SHDSL (Simetrik Yüksek – Hızlı Sayısal Abone Hattı) DSL (Sayısal Abone Hattı) tabanlı simetrik iletim sağlayan teknolojidir. Veri iletim hızının simetrik olması dolasıyla noktalar arası Download (veri alma) ve upload (veri gönderme) hızları eşittir. Veri iletim hızı, tek hat üzerinden 2 Mbps ile sağlanmaktadır. İnternet genişbant erişimi sağladığı için, merkez ve şubeler arası, veri, ses ve görüntü uygulamaları için ideal bir teknojidir. G.SHDSL tarifemiz hakkında detaylı bilgi almak için 0 (542) 666 60 88 numaramızı arayabilir veya aşağıdaki formu doldurup tarife hakkında detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

METRO ETHERNET

Metro Ethernet, Ethernet standardını temel alan bir iletişim şebekesidir ve geniş alanlardaki uygulamalarda tercih edilir. Fiber Optik şebekesi üzerinden sağlanmaktadır. Uçtan uca Ethernet taşıyarak, protokol dönüşümlerine gerek duymaz. Bağlantı tipi olarak noktadan noktaya, çok noktadan tek noktaya ve gerektiğinde de internet erişimine imkan sağlar. Metro Ethernet tarifemiz hakkında detaylı bilgi almak için 0 (537) 566 53 43 numaramızı arayabilir veya aşağıdaki formu doldurup tarife hakkında detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

İşte Bu Kadar Basit!

Doğrudan Satış ( NETWORK MARKETİNG ) işine başlamak için bu sektörde bilgi sahibi veya iyi olmanız gerekmiyor. AMA Doğrudan Satış’da iyi olmak için başlamınız şart. Oris Telekom Temsilcisi Olmak ve Detaylı Bilgi Almak için: Turgay KARACA – 0 (537) 566 53 43


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>