Oris Telekom içeriğine geri dön

Bu Bir Telekom İşi


kurulusmmBu Bir Telekom İşi…

Oris Telekom’da doğrudan satışı özel kılan, günümüzde herkesin evinde telefon kullanması ve her ay bir telefon faturası ödüyor olmasıdır.

Ayrıca Oris Telekom’u tercih eden müşteriler için değişen hiç bir şey olmayacak, çünkü ORİS Telekom‘a geçen müşteriler için aynı telefon hizmeti aynı şekilde, hizmette hiçbir değişiklik ve kesinti olmadan devam edecek. Böylece Oris Telekom müşterileri her zaman aldığı hizmeti aynı şekilde almaya devam edecek.


Oris Telekom Doğrudan Satış Modeli ile SİZ’ler 13 milyon bireysel telefon aboneli yıllık 15 milyar dakika ve 5 milyar TL hacime sahip bireysel sabit telefon pazarına ilk adımı atmış olacaksınız.

İşte Bu Kadar Basit!

Doğrudan Satış ( NETWORK MARKETİNG ) işine başlamak için bu sektörde bilgi sahibi veya iyi olmanız gerekmiyor. AMA Doğrudan Satış’da iyi olmak için başlamınız şart. Oris Telekom Temsilcisi Olmak ve Detaylı Bilgi Almak için : Turgay KARACA0 (537) 566 53 43


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>