İş Fırsatı içeriğine geri dön

Misedor Kayıt Olmak için Tıklayın

Misedor kayıt olmak için http://goo.gl/MFsHnF buraya tıklayın. , Misedor Temizlik ve Kozmetik Ürünleri, Misedor Ürün Kataloğu, Misedor E Katalog, Misedor Kampanyalı Ürünler, Misedor Kataloğu 2018, Misedor Kataloğu 2016, Misedor Kataloğu 2017, Misedor Online Katalog, Misedor Üyeliği, Misedor Üye Kaydı, Misedor Üyelik ve Kayıt…Misedor Online Kataloğumuzu Aşağıdan Detaylı İnceleyebilirsiniz.eKatalogMainNew

 

Misedor Hakkında;

Akerman Temizlik ve Kozmetik San.Tic Ltd. Şti. ;2007 yılında % 100 Türk Sermayesi ile kurulmuş, aynı zamanda üretimini Türkiye sınırları içerisinde gerçekleştirmektedir. Güçlü, Kurumsal ve Saygın bir Aile Şirketi olarak Doğrudan Satış Sektöründe yerini almıştır..” MİSEDOR ” bu Aile şirketinin bünyesinde oluşturulmuş Özel Ürünler üreten bir markadır. “MİSEDOR” markası altındaki tüm ürünler özel formülasyona, üretim ve sunuma sahiptir.

Tüm yönleriyle Özel Hizmet sunan Firmamız, ürünlerini Kullanıcılarına ulaştırmada çağın en hızlı ve güvenilir Kargo Şirketleri ile çalışmaktadır. Misedor Ürünleri, tüm kullanıcılara aynı titizlik ile teslim edilmektedir. “MİSEDOR” markası altındaki tüm ürünler, insan sağlığı ve çevre duyarlılığı ön planda tutularak üretilmektedir. Özellikle Ev Temizlik Ürün Grubu, konsantre formüle sahiptir, böylelikle tüketiciler Ekonomik alış-veriş yapma şansını MİSEDOR ile kolaylıkla yakalamış olmaktadır..

Profesyonel Ekibi ile Dünya Standartlarında hizmet sunan MİSEDOR, verdiği özel hizmet anlayışı ile de, alanında farklı olmayı seçmiştir. Ödenilen fiyata değer ürünler üretmeyi amaç edinmiş MİSEDOR, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş ve bu yolda güvenle yol almaktadır..Kalite ve Güven Ekseninde Buluştuğumuz Kullanıcılarımız ile beraber, daha da ileriye ulaşmayı hedeflemekte, bu doğrultuda büyük bir özveri içerisinde, azimle çalışmaktayız..
Misedor Yönetim Kurulu Üyeleri..

Misedor Markası altındaki Ürün Gruplarımız ;
T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Temel Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğünün izni ile üretilmiş; Dünya Standartlarında kaliteye haiz oldukları için tüm dünyada geçerli olan “ISO 9001 / ISO 14001 / OHSAS 2007” Kalite belgeleri ile belgelendirilmiş, Özel Üretim Ürünlerdir..

Misedor Bağımsız Satış Temsilcisi olmak için resmi web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Misedor Temsilcisi olmak aşağıdaki linki ziaret edebilirsiniz.

Misedor Üyelik : https://www.misedor.com.tr/createMember.aspx

misedorkataloglasatis

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>