Evden Para Kazan içeriğine geri dön

Termal İle Para Kazan!

İnci Life Termal

İnci Life TermalTatil projesi olarak temel amacımız, sağlık, tatil ve yatırım denildiği zaman kaliteli, güler yüzlü ve sıcak hizmetlerimizle termal denince akıllara gelen ilk yer olmaktır.


incilifeÜlkemizde termal denince akıllara en zengin termal sularının bulunduğu ankarada özellikle çağa beldesindeki ayaş içmecelerini kaliteli ve çağdaş hizmetlerle; emek veren ve yürekten çalışan personelimizle; şeffaflık, güvenilirlik ve müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan bir anlayışla siz değerli müşterilerimize hizmet etmeyi kendimize bir görev bilmekteyiz. İnci Life Termal Olarak Ailelerinizle beraber gönül rahatlığıyla gelebileceğiniz, aile sıcaklığı ortamında en sevdiğiniz yakınlarınızla sağlık ve mutluluğu bir arada yaşayabileceğiniz sıcak ve nezih bir alanı sizlere sunmayı amaçlamaktayız.

İnci Life Termal bünyesinde pirim usulü çalışabilecek 18 yaşını doldurmuş kendine güvenen, girişimci, ciddi temsilciler aranmaktadır.Şiketimiz proje tanıtımı organizasyonundaki misafir ve temsilcilerinin yol ve yemek giderlerini karşılamaktadır.Dünyanın en büyük ve en konforlu Türkiye’nin kalbi olan Ankara’daki İnci Life Termal tatil köyü projesine sizleri de bekliyoruz.

Kendi yeteneğinin farkında olan dolgun primle İnci Life Termal Bölge Müdürü bünyesinde çalışacak il müdürleri alınacaktır.

Müracatlar : 0536 370 55 78 nolu telefona yapılacaktır…


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>