Evden Para Kazan içeriğine geri dön

Sizde Evinizde Oturarak İnternet Başında Para Kazanmak İstiyorsanız Doğru Yerdesiniz.


Tanım : Sizde Evinizde Oturarak İnternet Başında Para Kazanmak İstiyorsanız Doğru Yerdesiniz.

Sitemizde Görüntülü Sohbet Yapacak, İletişim Beceresine Sahip, Düzeyli, Sosyal Yönü Kuvvetli Olan Bayan Arkadaşlar Arıyoruz. Evinizde Boş Vakitlerinizi Eğlenceli Bir Şekilde Değerlendirebilirsiniz. Yüz Gösterme Zorunluğu Aranmamaktadır.

Sohbet Emniyetsizliğinizde Banlama Hakkına Sahipsiniz. Sitede Çalışmak İçin İnternetiniz ve Web Kameranızın Olması Yeterlidir.Sitemizde Çalışarak haftalık Ortalama 1000-1500 TL Arası Ek Gelir Edinebilirsiniz. PART-TIME Ya Da FULL TIME Çalışabilirsiniz.

Sistem Nasıl Çalışır?

Sisteme Kaydınız Yapıldıktan Sonra, Size Bir Kullanıcı Adı ve Şifre Verilir. Bu Kullanıcı Adı ve Şifreyi Kullanarak İstediğiniz Zaman Sisteme Giriş Yapabilirsiniz. Ve Sohbete Başlayabilirsiniz.Yapmış Olduğunuz Süreleri Anlık Olarak Sistemden Takip Edebilirsiniz.Ayrıca sitemizde Sanal Pos Olarak Adlandıralan Online Kredi Kartıyla Süre Satın Alınabilme İmkanı Vardır, Bu Sayede Süre Satın Almak İsteyen Müşteriler Kredi Kartıyla Hızlı Bir Şekilde Süre Alabilirler.

Kimler Çalışabilir?

Görüntülü Sohbet operatörü olarak çalışmak isteyen bayanların;

* 18 yaş üstü Bayanlar Çalışabilir.

* Bilgisayarında İnternet, Web Kamerası Olması Zorunludur.

* Ortalama Günde En Az 5 – 6 Saat Sistemde Online Olması Gerekir.

* Operatör Herhangi bir il- ve ya Ülkede Olabilir.

*Ev Hanımları,Dul Bayanlar,Üniversite Öğrencileri Sohbet Operatörü Olarak Çalışabilirler.

Son Dönemde Ülkemizde İyiden İyiye Popülüretisini Hergeçen Gün Artıran Kameralı Sohbet Sitelerinde Yüzlerce Bayan Arkadaş Modellik Yaparak Hem Ek Gelir Hemde Kendi Geçimlerini Sağlıya Bilecek Yeteri Parayı Kazanmaktadırlar.Sizde Vakit Kaybetmeden Sitemiz Bünyesinde Modellik Yaparak İstediğiniz Maddi Kazancı Elde Edebilirsiniz. Detaylı Bilgi İçin Bizimle İletişime Skype: canli.saatler
Tel: 05079495290
msn: mixnewss@hotmail.com Telefona Mesaj bırakınız.
Website Adresi : www.canlisaatler.com
E-Posta : mixnewss@hotmail.com


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>