Evde Ek İş içeriğine geri dön

Huncalife Kazanç Planı Kazandırmaya Devam Ediyor!

Huncalife Kazanç Sistemi, HuncaLife Kazanç Planı, Huncalife Kariyer Planı, Huncalife Kariyer ve Kazanç Planı, Hunca Life ile Kazanç ve Kariyer Planı, Huncalife Kazanç Sistemi ve Kazanç Planı, Hunca, Hunca Life Kayıt, Hunca Life Nasıl Bir Sistem, Hunca Nasıl Bir İş, Huncalife 2014 Kampanyaları, Huncalife ile Kazanmaya Hazırsanız Hemen Başlayalım, Huncalife Kampanya, Huncalife Kurucular Toplantısı, Huncalife Üyeliği, Huncalife Yeni Kataloğu, Huncalifeee, Huncalife Katalog…

Huncalife’ın muhteşem kariyer ve kazanç planını detaylı şekilde sizler için web sitemizde yayınladık. Türkiye’deki özellikle kozmetik sektöründe faaliyet gösteren şirketler arasında en iyi plana sahip bir şirket.bizekatilin08HUNCA LİFE

HUNCA KOZMETİK 54 yıldır kişisel bakım sektörünün önde gelen şirketlerinden biri olarak , kazanç gelirinizi artıracak fırsatı ayağınıza getirdi. HUNCALİFE olarak kazanç sağlamak için genel bakışımız ; düşük maliyetle kendi işinizi sağlama fırsatı sunmaktadır.
HuncaLife kazanç planı ; perakende satış ; kişisel alımlar ve size bağlı temsilcilerin alımları ile oluşmaktadır.

KULLAN – ANLAT – PAYLAŞ

Hunca Life Temsilci olarak üye olduğunuz zaman ; kullandığınız ürünleri hesaplı alabilirsiniz.

Hunca Life memnuniyetinizi çevrenizdekilere anlatabilirsiniz. Bu sayede onlarında bu sistemeden faydalanmasını sağlarsınız.

Çevrenizde Hunca ürünlerini düzenli olarak sattığınız kişileri , Hunca temsilcisi olarak üye yapabilirsiniz.

Bu şekilde kendi HuncaLife ekibinizi oluşturabilirsiniz. Ekibinizin sağladığı kazançtan %30′ a kadar kar elde edebilirsiniz.

* %5 liderlik primi+%4+%3+%2%1…

* +özel seviye ödülleri…

HUNCA LİFE DESTEĞİNDEN FAYDALANMAK İÇİN ÜÇ ADIM:

1.Adım : Ürünleri kullan-tanı tanıt;

Kullandığınız ürünleri en uygun fiyata temin edebilirsiniz. Çevrenizdeki insanlara tavsiye edebilir ; onlara %30 perkande satış yaparak kar elde edebilirsiniz. Katalogları düzenli olarak anlara ulaştırarak ve aylık özel indirimlerden onları bilgilendirerek daha kolay iletişim kurabilirsiniz. Eğer çevrenizde düzenli olarak ürün alan kişiler var ise onları da tüye yaparak kendi ekibinizi oluşturabilirsiniz. Kendi ekibinizi oluşturduğunuz zaman onların yaptığı satışlardan kazanç planındaki seviyelere göre %4 ile %24 arası prim elde edersiniz. Bir ay içerisinde 100 puan değerinde sipariş verdiyseniz ve bu olşutuduğunuz ekiple birlikte 200 puan oluşturduysanız prim almaya hak kazanırsınız.

2.Adım : Alt ekip oluşturmak için fırsatları anlat;

Alt ekip üye yaptığınız müşteri temsilcileri ve düzenli olarak satış yaptığınız özel müşterilerinizden oluşmaktadır.

3.Adım: Edindiğiniz tecrübeleri paylaşın;

Eğer güzel bir ek gelir elde etmek istiyorsanız ; bireysel olarak bunu başaramazsınız. Eğer kendi çalışma ekibinizi kurarsanız onların başarıları sizin başarınız olur ; onları yaptığı satışlardan ve kattığı üyelerden dolaylı olarak sizde prim alırsınız. Ekibinizin başarısını da kendi Huncalife ek gelir kazanma tecrübelerinizi onlara anlatarak yapabilirsiniz.

Huncalife Temsilcileri Kişisel gruplarından, Kariyer basamaklarına ve ara kazançlarına göre prim almaktadır. Huncalife Doğrudan satış ( Network Marketing ) sistemleri içinde çalışan diğer Türk şirketlerine göre en fazla kazanç fırsatını temsilcilerine vermektedir.

Hunca Life Prim Tablosuna göre ekibiyle birlikte 6000 Huncalife Puan, %24 seviyesine ulaşan bir Hunca LifeTemsilcisi, Hunca Life Kazanç Planıma göre Liderlik seviyesine yükselir ve ek gelir ve ödüllere hak kazanır.

Hunca Life’ta ne kadar kazanacağınıza hangi gelir seviyesine ulaşmak istediğinize kendiniz karar verin. Huncalife‘ta % 24 ve üzeri lider olduğunuzda altınızdaki liderlerden prim alabilmeniz için yapmanız gereken liderlik şartları aşağıda ki tabloda gösterilmektedir.

parakazanmak7uye_ol

huncalife-kazanç-planı

araba

evdenparaBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>