Evde Ek İş içeriğine geri dön

Huncalife’da Açık Hesap Dönemi Başladı!

huncalife açık hesap, huncalife ile açık hesap dönemi başladı, huncalife’da açık hesap dönemi başladı, huncalife’ta açık hesap döneminden yararlanmak için ne yapmak gerekiyor, huncalife ödeme seçenekleri nelerdir, huncalife açık hesaptan nasıl yararlanabilirim, huncalife açık hesap ödeme kolaylığından faydalanabilmek için yapmanız gerekenleri sizler için araştırdık ve web sitemizde yayınladık. Açık hesap ödeme için gerekli evrakları gönderdikten sonra ilk etapta 300 tl olarak açılıyor daha sonra düzenli ödeme yaptığınız takdirde arttırılıyor.

acikhesap1501mainHuncaLife’ ta Açık hesap dönemi başladı. Hemen al, 21 gün sonra öde.

Huncalife açık hesap sisemindem yararlanabilmek için,

Nüfus cüzdanı fotokopisi ( Arkalı – Önlü )

Huncalife Resmi Web sitesinde bulunan Temsilci Formu ve Temsilci Sözleşmesi Bilgilendirme Tutanağının ıslak imzalı olarak MAVİ TÜKENMEZ KALEM ile doldurularak Müşteri Hizmetleri Departmanına ulaşması ile üyelerimize açık hesap tanımlaması yapılacaktır.

Doldurulan Temsilci Sözleşmesinde 2 adet telefon numarası bulunmalı ve bunların birisi muhakkak sabit telefon numarası olmalıdır.

* Kredi (Vadeli) siparişlerin 21 gün içinde ödenmiş olması gerekir.
* 21 gün içinde ödenmemiş olan siparişlere gecikme faizi ve cezası işlemekte olduğundan ödeme günlerinizi unutmamanızı tavsiye ederiz.

parakazanmak7

uye_ol

huncalifearaba

araba

 1 ping

  1. HuncaLife Online Katalog için Tıklayın!… » Kazandıran İşler

    […] KATALOGDAKİ İNDİRİMLİ ÜRÜNLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN ### ÜCRETSİZ KATALOG VE ÜRÜNLERİ % 30 İNDİRİMLİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN ### […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>