Forivia içeriğine geri dön

Sıkça Sorulan Sorular?

forivia temsilci girişi, forivia yeni katalog, forivia satış temsilcisi, forivia katalog, forivia sipariş, forivia online katalog, forivia eylül kataloğu, forivia takı kataloğu…Forivia Satış Temsilcisi Nasıl olunur, Kimler Forivia Satış temsilcisi olabilir, Forivia satış temsilcisi olduğum zaman ne kazanabilirim diye düşünüyorsanız hepsinin cevabını aşağıda bulabilirsiniz. Sizler için araştırdık web sitemizde FORİVİA Sıkça sorulan soruları paylaştık…
evdenparaDoğrudan Satış Nedir?

Doğrudan Satış, satış temsilcisinin ürün ve hizmetleri genellikle tüketiciye bir tanıdığının evinde, veya sabit satış noktası olmayan diğer yerlerde, müşteriler ile yüz yüze biraraya gelerek doğrudan satışın gerçekleşmesidir. Doğrudan Satış(Network Marketing) sisteminin en büyük avantajı temsilcilerin kendi işinin patronu olmasının yanı sıra esnek çalışma saatleri ile kendi kazançlarını kendilerinin belirleyebilmesidir. Ekonomik özgürlüklerini kazanmalarının yanı sıra sosyal çevrelerini genişleterek, hem maddi hem de manevi olarak da mutlu olmalarını sağlayacaktır. Forivia marketing oluşturduğu kendine has network marketing iş modeli ile kendi işini kurma fırsatı vererek yeni bir kariyer yapmak isteyen ev hanımlarına, memurlara, öğrencilere ve çalışan herkese esnek çalışma saati ve eşit bir kazanç fırsatı sunar.

Kimler Forivia Satış Temsilcisi olabilir?

Forivia’ya Ücretsiz Üye OL!
Katalogtan Satış Yaparak Para Kazanın.
Üyelik Ücreti YOK, Zorunlu Alım YOK.
%100 Türk Firması ile Evinizden Çalışın!

huncalifeuye

T.C vatandaşı olup 18 yaşını doldurmuş herkes Forivia temsilci başvuru formunu doldurduktan sonra Forivia ailesine katılabilir ve fırsatlar dünyasından yararlanabilir.

Forivia Satış Temsilcisi Nasıl olabilirim?

Forivia Temsilci Başvuru Formunu eksiksiz doldurduktan sonra Forivia Satış temsilci olabilirsiniz. Forivia müşteri hizmetleri size girdiğiniz irtibat bilgileri ile ulaşarak arayacak ve siparişiniz ile ilgili teyit isteyecektir.

Kimler Forivia İnternet sitesinden alışveriş yapabilir?

İnternet sitemizden sadece Forivia Satış Temsilcileri alışveriş yapabilir.

Forivia Satış Temsilcisi Olduğumda her ay Sipariş Girme Zorunluluğum Var mı?

Hayır, Forivia Satış Temsilcisi olmak için her ay sipariş girme zorunluluğu yoktur.

Forivia Temsilcisi Olduğumuzda Kargoda Sınır Var mıdır?

Forivia 100 TL ve üzerindeki siparişlerinizde kargo bedelini karşılar. Fakat 100 TL’nin altında olan siparişlerde Kargo Ücreti Satış Temsilcisi tarafından ödenir.

Forivia’dan Girmiş olduğum Siparişlerimin Teslimat süresi ne kadardır?

Forivia girmiş olduğunuz siparişlerinizin ödemelerini yaptıktan sonra en geç üç iş günü içerisinde ürünleriniz kargo ile adresinize teslim edilir.

Foriviadan Kazanmış olduğum Primlerimi nasıl öğrenebilirim?

Forivia Prim bilgilerinizi internet sitemizden Temsilci Girişi yaparak öğrenebilirsiniz. Her ayın prim tahakkuku bir sonraki ayın 10. günü SMS (Kısa Mesaj) ile vermiş olduğunuz cep telefonuna iletilecektir. Örnek: Ocak ayı için prim ödemeleri Şubat ayının 10. gününde hesaplanır. Ayrıca içinde bulunduğunuz (kazanacağınız) veya geçmiş aylarda kazandığınız primleri her an internet sitemizden Temsilci Girişi yaparak Primlerim bölümünden öğrenebilirsiniz.

Forivia Sipriş Ödemelerimi nasıl yapabilirim?

Forivia Ödemelerinizi sipariş numaranız ile birlikte Garanti Bankası veya Posta Çeki hesabımıza yapabilirsiniz. İnternetten yapılan siparişlerde ödemelerinizi bütün kredi kartlarıyla yapabilirisiniz. İstanbul’da bulunan merkezimize gelerek nakit veya kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Foriviadan Kazanmış Olduğum Primlerimi nasıl alabilirim?

Başlangıç setinde yer alan Ödeme/Prim Bilgi Formunu doldurarak lütfen bize ulaştırınız. Prim ödemeleri her ayın 10. iş gününde hesaplanarak kısa mesaj ile kayıtlı cep telefonunuza prim bilgisi olarak gönderilir. Hak ettiğiniz primleri en hızlı şekilde alabilmek için lütfen Garanti Bankası hesabınızı bildiriniz. Garanti Bankası hesabınız yoksa size en yakın Garanti Bankası şubesine giderek bir hesap açtırabilirsiniz. Diğer banka hesaplarınıza primleriniz yatırılırken EFT ve Havale masrafı kesilebilir. Hesap bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde aşağıdaki örnekte olduğu gibi merkezimize bildiriniz. Her Satış Temsilcisi sadece kendi prim ödemelerini alabilir, alt grubunda yer alan Temsilcilerin prim ödemelerini alamaz.

Forivia Ailesinin En İyi Ekib çalışmasını yapan Ekibimize Katılmak ve Forivia Fırsatlarından Faydalanabilmek İçin ‘0545 926 96 77‘ Nolu Telefondan Bizimle İletişim Geçebilirsiniz. Çağrı Bırakın Biz Siz Arayalım!

parakazanmak7

 

foriviauyekayitBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>