Kategori Arşivi: Evden Para Kazan

Kas 16

Belizya Kayıt için Tıklayın

Belizya Kayıt ve üyelik çok yakında burada. Belizya Katalogu Buradan Online İnceleyebilirsiniz, Belizya, Belizya Yeni Katalog, Yeni Belizya Kataloğu, Belizya  Online Katalog, Belizya Sistem Nasıl İşler, Belizya İle Ne Kadar Kazanırım, Belizya ile Kendi İşinizi Kurun, Belizya Nasıl Bir iş, Belizya Ürünleri, Belizya Sık Sorulan Sorular, Belizya Kariyer Basamakları, Belizya  Kazanç Planı…

hemen-uye-olNasıl Bir İş?

Belizya doğrudan satış (network marketing) sistemiyle katalogdan ürün satışı yapılarak para kazanılmaktadır. Belizya sistemi her bireyin temel ihtiyacı olan iç giyim,çorap gruplarındaki yüksek kaliteli ve ekonomik fiyatlı ürünlerini belizya temsilcisi olduğunuzda indirimli fiyattan alarak katalog fiyatları ile satarak para kazanabilirsiniz,ayrıca temsilcilerimize sunulmuş olan prim sistemimizden kazancınızı katlayarak sınırsız bir kazanç elde edebilir,ekonomik özgürlüğünüze kavuşabilirisniz. Deneyim gerektirmemektedir gereken tüm desteği firmamız temsilcilerine vermektedir.

Belizya  sistem’de çalışmak çok kazançlı olduğu kadar çokta keyiflidir bu sistem sayesinde sosyal ilişkileriniz genişler çevrenizde sayılır kişiler arasına girersiniz.ekonomik özgürlüğünüzü kazanmakla beraberinde kendinize olan güveniniz artar kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlar ,çevrenize daha faydalı bir birey olabilir onlarıda sisteme dahil ederek kazanç sisteminden faydalanmalarını sağlayabilirsiniz.

Belizya olarak sizlere sunmuş olduğumuz iş firsatında herhangi bir zaman ve mekan sınırlaması yoktur. İşinizi çantanızda taşıyabilir her durumda satış yapabilirsiniz. Gayret sizden destek belizya’dan Size düşen; belizya sisteme temsilci olup katoloğumuzu alarak kendinize bir şans vermeniz. Belizya Temsilcisi olabilmek için aşağıdaki Belizya Başvuru Formunu Eksiksiz doldurunuz. Belizya başvuru formunu doldurduktan sonra bilgileriniz kontrol edilip, belizya üyelik başvurunuz onaylandıktan sonra adresinize en kısa sürede kataloğunuz gönderilecektir.

BELİZYA TEKSTİL TİC. LTD. STİ.
ADRES: ESENYURT / İSTANBUL
TEL:0212 945 3410
WHATSAPP HATTI:0553 812 34 10
E-POSTA:bilgi@belizya.comfarmasiuyelik (1)

Tem 14

Allymina Kayıt için Tıklayın

Allymina Kayıt için buraya tıklayınız. Çok yakında buradan allymina üyeliğinizi yapabileceksiniz. Allymina üyelik, Allymina üye ol, Allymina kayıt, Allymina kayıt ol, Eğer bir Allymina Temsilcisi değilseniz çok yakında web sitemizden ücretsiz allymina üyeliğinizi gerçekleştirebileceksiniz.Nis 16

Madylife Katalogla Satış Yaparak Para Kazanın!…

Madylife üyelik, Madylife üyelik başvurusu bilgi için http://goo.gl/GQD4y3 tıklayın. Eeğer Madylife satış temsilcisi değilseniz web sitemizden http://www.madylife.com/Register.aspx ücretsiz kayıt olabilirsiniz. Madylife kataloğumuzu web sitemizden online inceleyebilirsiniz.

madylifeMadylife katalogla satışı
Evdenparakazanma.com adresinde bulunduğunuzu tekrardan hatırlatır ve siz değerli bireylere merhaba diyoruz. Bu sitedeki tüm bilgiler sizler için özel ve özgün olarak yazılmaktadır. Katalog satış işlemlerinin tümü kısa süre içerisinde gerçekleşerek sizlerin ceplerine paralarınız girmektedir. Hem de hazır kazancı olduğu gibi de aynı zamanda da ekip kazancı, perakende kazanç, aylık ciro, satıştan gelen paranız gibi çeşitli kazançlara da sahip oluyorsunuz ki zaten bunun güzel tarafı da budur. Bu sayede de istediğinizi elde edebiliyorsunuz. Dilerseniz sizler de hemen bu işlemleri yaparak madylife ile çalışmaya başlayabilirsiniz. Her ay belirli şekilde sizlere katalog verilir ve bu tarz kataloglar ile insanların yanına giderekten de satışlarınızı ciddi bir şekilde yapabilirsiniz. Bunun için çabuk olmanız da gerekmiyor hızlı olmanız da. Çünkü madylife işine başladıktan sonra her şeyi öğreneceksiniz ve de kısa süre içerisinde siz gibi para kazanmak isteyen insanlar ekiplerinize gelerek daha fazla para kazanacaksınız. Bu paralar size gelirken aynı zamanda yine satışlarınızı dilerseniz kat, kat arttırabilirsiniz. Maddiyattan fazla da maneviyat elde edebileceksiniz.

Madylife şirketi:

Şirket genel anlamda her şeye dikkat ederek üretimlerini yapmaktadır ve elinden geldiğince de çevreye duyarlı olarak hareket etmektedir. Son teknoloji ve ekipmanlar ile birinci sınıf üretimini en düşük fiyatlara yapmaktadır. Gelişmiş ülkelerdeki yıllardır oluşan kozmetik ürün anlayışı artık insanların çözümlerinde yetersiz kaldı. Batının bilimselliğinin yetmediğini gören ülkeler doğunun bitkiselliğine yönelmeye başladı. Türkiye’de Türk ürünlerinin özellikle son yıllarda kozmetik alanında başarılı olmasının nedeni de tam olarak bundan kaynaklanıyor. Türk mühendisleri doğu batı kozmetik sentezini birleştirip bize özgü ürünler formüle etmeyi başardı ve bu ürünler artık bir çok gelişmiş ülkelerde ciddi talep görür hale geldi. PRS Laboratories, 2005 yılında Türkiye’de ilk ve tek olarak yarı kimyasal yarı bitkisel formülasyonlar kullanan; son kullanıcıya maksimum faydayı sağlamayı hedefleyen ve Herbal Science Technology ile çalışan bir dermotoloji laboratuvarıdır. Laboratuvarların hepsi de gerçekten de kaliteli bir şekilde denetlenmektedir ve çalışmaların da her biri insanlara yönelik olacak şekilde yapılmaktadır. Tabi bu da insanların firmayı seçerek distribütör kayıtlarının yapmasını sağlamaktadır. Sizler de dilerseniz MADYLİFE üzerinden katalog satışı yapabilirsiniz. Bu gibi fırsatları da aylık kataloglardan bakarak müşterilerinize direk ulaştırabilirsiniz.

Madylife ücretsiz üye olmak için google üzerinden aramalarda madylife üyelik, madylife üye ol, madylife üyelik başvurusu ve madylife kayıt ol gibi kelimlerle bize ulaşabilirsiniz. Madylife resmi üyelik başvurusu için web sitemizi ziyaret ediniz.

İletişim Bilgileri;
Girne Mah. Altayçeşme Mevkii, Irmak Sok. Küçükyalı İş Merkezi, A-Blok No: 15 Maltepe / İstanbul
Telefon: 0 216 504 41 70
Web sitemiz: http://www.madylife.com/Register.aspxMar 29

Neden ek kazanç!

Evden Para, Evden Para Kazan, Evden Para Kazanmak çok kolay. Çevrenizde katalogla satış yaparak para kazanabilirsiniz. Katalogla satış yapan firmalar arasında şuan en gözde % 100 Türk şirketi olan Farmasi var. Farmasi satış temsilcisi olmak için Tel-Whatsapp 0545 926 96 77 Nolu Teleondan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

paraNeden ek kazanç

Evdenparakazanma.com adresin de bulunduğunuza göre kesinlikle aradığınız bir ek kazanç türü vardır ve de bizler ekip olarak sizleri memnun edebilmek için burada bulunmaktayız. Bizleri ne zaman seçerseniz seçin en iyi seçimleri yapmış olacaksınız. Aynı zaman da internetin her çektiği yerden de bizlere ulaşabilirsiniz. Böylelikle bilgi konusun da günümüz de geri kalmamış olabilirsiniz.

Neden ek kazanç derseniz.

İnsanlar günlük yaşantılarına sürekli yeni şeyler eklemektedir. Bunlar: 1. Telefon faturaları, (tarife değişikliği ya da ihtiyaca göre artan fiyatlar, zamlar) 2. İnternet faturası, 3. Ek olarak yeni, yeni halılarınızı ve evinizin yıllık bakımını yaptırmak, 4. Çocukların okul masrafları, 5. Okul giderleri, 6. Yenilikler karşısın da yenilerek evinize aldığınız ekstra mutfak giderleri, 7. Televizyon için özel ödemeleriniz, 8. Kiralarınız, 9. Arabanız için aylık kirası—yıllık sigortası—yıllık veya yılda iki kere olan bakımlar, 10. Çocuklarınızın harçlıkları, 11. Temizli vergileri, 12. Özel harcamalarınız, 13. Tatil istekleriniz, (ne kadar da Türkiye de yapılmasa) 14. Su faturası, 15. Doğal gaz veya yakıt gideri, 16. Elektrik faturası, 17. Eğer apartman gibi bir yer de oturuyorsanız aidatlar, 18. Dışarı da yediğiniz yemekler, 19. Temizlik malzemeleri, 20. Kişisel bakım için harcamalar, 21. Çocukların ekstra dışarı harcamaları, 22. Giyim, 23. Ulaşım (tüm aile bireylerinin toplam ulaşım harcaması), 24. Eğlence, 25. Hediye, 26. Eğitim, 27. Değişen mobilya, 28. Planlı yatırım veya birikimler, 29. Gezi, 30. Kırtasiye—bakkal—market—manav harcamaları, 31. Elektronikler de artık olmazsa olmaz haline geldi. 32. Hayatımızın hiçbir döneminde eksik olmayan sağlık ve eczane giderleri, 33. Akraba ziyaretleri, 34. Yaz ya da kış için toplu hazırlıklar, 35. Yıllık ev harcamaları, 36. Evde çıkan sorunları düzeltmek için ayırılan maliyetler ve daha fazlasını eklemek fazlası ile mümkündür.

Şimdi arkadaşlar standart 5 kişilik ailede olduğunuzu düşünürseniz bile kişi başı her gidere ortalama değer de 100 TL yazılsa bile bunun altından kalkmaz olanaksızdır. Neden? Şimdi orada 40 ya da 30 TL gibi faturalar da var diyeceksiniz ama kişi başı 250 + TL olanlar da var ve ortalama bir değer verdik ki bu 100 TL bile olamaması gerekir ama bir hesaplama yapmak gerekirse: 100 (ortalama her masraf için değer) x 36 (yıl içerisinde sürekli yapılan harcama düzeyleri): 3600. 3600 (tek kişi için çıkan sonuç) x 5 (standart aile de olan kişi sayısı): 18.000 TL para demektir. Bu bazı ihtiyaçları kıssanız da iki ye de bölseniz üçe de bölseniz sizin Türkiye standartların da özellikle de askeri ücret ile yapma durumununuz kesinlikle yoktur. Bunun için hemen kredi alırsınız ve bir ömür araba—eğitim—dış masraflar—ev ve diğer sayılan ihtiyaçlar için ödeme yaparsınız. Aslın da bakılırsa bunların hiçbirine asla gerek yoktur. Çünkü sizler de isterseniz tüm bunların hepsini karşılayabilir ve daha da fazlasını kazanabilirsiniz. Sıfırdan başlayarak ay da 100 bin dolar ya da 1 milyon dolar veya bu aralıkta kazanan kişiler vardır. Tabi ki de 1 bin 2 bin gibi fiyatlar kazanan kimseler de vardır. Buna öncelikle apayrı sektör olan ve her sektörden fazla yıllık ciroya sahip olan Network Marketing vardır. Yıllık cirosu neredeyse 200 bin dolar niteliğindedir ve diğerleri ise kendi işinizi kurma yoludur. Ek kazanç derken bunlardan bahsetmiştik.

Sizler doğal olarak ek para kazanmak istiyorsunuz ve o halde sitemizdeki makalelere göz atarak bunların ne demek olduğunu çok daha iyi görebilirsiniz. Sitemizin bu makalesinde eğer bunları açıklar isek çok uzun sürecektir. O yüzden tek bir makalede ayrı, ayrı açıklama gereği duyduk. Bizleri tercih ettiğiniz için tekrardan teşekkür ederiz.

 

kayitMar 29

Avrupa Networking Üye Ol, Ek İş, Ek Gelir ve Kariyer Fırsatı!…

Avrupa Network Üye Olmak ve Bilgi için  http://goo.gl/hiR2Mb Tıklayın. Avrupa Networking kataloğu buradan online inceleyebilirsiniz.

nerissanetworkingEvdenparakazanma.com adresinde herkes kazanacaktır ve hep böyle anlayış ile devam ettik. Her türlü bilgiyi daima sizler ile paylaştık ki bundan sonra da paylaşmaya devam edeceğiz. Burada anlatacağımız konulardan biri de katalog satış olmaktadır. Kısacası sizlerin hayatları devam ederken boş zamanları paraya döndürmesi ve bunu hatta çalışma hayatınızda bile sürdürebilirsiniz. Katalog ürün satışı siz neredeyseniz para da orada demektir. Bu kadar basit ve anlaşılır bir sektördür. Bu sektör Network Marketing’in ilgi alanlarına girmektedir ve bunun bünyesinde büyüdükçe sizlerde ekipler sahibi olacaksınız. Tabi bu emeklerinizin karşılıklarını maddi yönden özgür olmak ile alacaksınız. Sitemizde anlatacağımız firma ise Avrupa Network Marketing firmasıdır. Bu firma ile sizler de özgürlüklerinizi ele alabilir ve ek kazanç işinizi anında başlatabilirsiniz. İşte bu denli kolay olması da sizlerin ne belge, ne üniversite ya da lise diploması, ne ehliyet, bilgi sahibi ya da farklı bir şeylerin zorunlu olmasını istemiyor. Sadece bu işi yapmak istemeniz bu konuda yarar sağlıyor. Avrupa Network Marketing firması kadınlara yöneliktir ve iç giyim ve kifayet üzerine yönelmiştir. Bunları da istediğiniz zaman satışlarını yapabilirsiniz. En önemlisi çok ucuza alıyor ve toptan fiyatına satıyorsunuz. Bu da sizi ve müşterileri memnun etmiş oluyor ki bizler bu makalemizde tüm kategorilerimizden en az 5’er ürün ve fiyat örneği vererekten size işi biraz tanıtmış olacağız. Şimdiden sabırsız olabilirsiniz ve olmalısınız da. Çünkü ayağınıza adeta bir fırsat gelmiştir.

Avrupa Networking Üyelik ve Kayıt:

Avrupa Networking firması sizlere bayanlar için tüm tekstil ürünlerini sergilemektedir ve bunu da 2006 senesinden beri yapmaktadır. Tabi bu sayede sizler de birçok konuda karlı çıkmaya devam ediyorsunuz. Tüm 18 yaşını doldurmuş olan bayanlar firmadan Türkiye katalog network Marketing temsilciliğini alabilirler ve diledikleri yerler de yapabilirler. Firmanın sunmuş olduğu bu olanaklar Ar—Ge çalışmaları ile her geçen gün daha iyiye gitmektedir. Ayrıca ürün konusunda da Ar—Ge çalışmaları sürmektedir. Avrupa Tekstil, 1990 yılında ticari faaliyetlerine başlayan Çarşıbaşı Grubu tarafından 2006 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana hep iş hacmini ileriye getirmiştir. 12.000 metre 2’lik geniş bir alanda Lojistiğini, dağıtımını, Ar—Ge (profesyonelce) faaliyetlerini, kargolamasını, denetimlerini ve diğer tüm her şeyini sağlıklı bir şekilde yapmaktadır. Daima yeni teknolojiler ve uzman kişiler ile çalışarak günden güne büyümektedir. Kullandığı malzemeler ve araç—gereçlerin tümü dünya standartların da kalitelidir. Bundan ötürü de asla bir soru işaretiniz olmaması gerekmektedir. İnsanların sağlığı boyutundan tutun fiyatına, insanlara sunduğu fırsatlardan kolaylıkla senelerce kullanılan ürünler olmasına kadar özen göstermektedir.

Bazı ürünler ve fiyatları:

1. Miorre şortlu bayan pijama takımı: Avrupa Networking Ürünün katalog fiyatı: 34.95 TL
2. Miorre uzun kol penye bayan pijama takımı: Ürünün katalog fiyatı: 69.95 TL
3. Miorre bayan pijama takımı: Ürünün katalog fiyatı: 59.95 TL
4. Miorre gecelik bayan 2’li takım: Ürünün katalog fiyatı: 39.95 TL
5. Miorre sabahlık baybdoll takım: Ürünün katalog fiyatı: 49.95 TL
6. Miorre gecelik string takım: Ürünün katalog fiyatı: 27.95 TL
7. Miorre yarım dolgulu dantel sutyen takım: Ürünün katalog fiyatı: 29.95 TL
8. Miorre dolgusuz mor menekşeli sutyen takım: Ürünün katalog fiyatı: 44.95 TL
9. Miorre Minimizer sutyen: Ürünün katalog fiyatı: 28.95 TL
10. Miorre askılı agraflı şekillendirici bel korse: Ürünün katalog fiyatı: 39.95 TL
11. Miorre büstiyer seamless bayan ip askılı: Ürünün katalog fiyatı: 13.95 TL
12. Miorre atlet seamless bayan yüzücü: Ürünün katalog fiyatı: 13.95 TL
13. Miorre uzun kol modal body: Ürünün katalog fiyatı: 14.95 TL
14. Miorre modal dantelli atlet: Ürünün katalog fiyatı: 24.95 TL
15. Miorre uzun kol çıtçıtlı body: Ürünün katalog fiyatı: 14.95 TL
16. Miorre külot: Ürünün katalog fiyatı: 3.95 TL
17. Miorre bayan 3’lu slip: Ürünün katalog fiyatı: 9.95 TL
18. Miorre boxer: Ürünün katalog fiyatı: 6.95 TL
19. Pıerre cardın fıume tayt: Ürünün katalog fiyatı: 59.95 TL
20. Pıerre cardın lilla kot pantolon (Jean) tayt: Ürünün katalog fiyatı: 53.95 TL
21. Pıerre cardın bloom tayt: Ürünün katalog fiyatı: 34.95 TL
22. Mıorre lıkralı parlak tekli dizaltı çorap: Ürünün katalog fiyatı: 1.95 TL
23. Pıerre cardın mat ince külotlu çorap nicks: Ürünün katalog fiyatı: 3.50 TL
24. Pierre cardın soket likralı 3’lü: Ürünün katalog fiyatı: 3.95 TL
25. Miorre boyundan bağlamalı bikini: Ürünün katalog fiyatı: 39.95 TL
26. Miorre ince askılı mayo: Ürünün katalog fiyatı: 49.95 TL
27. Miorre çapraz askılı mayo: Ürünün katalog fiyatı: 39.95 TL
28. Miorre bayan etek: Ürünün katalog fiyatı: 19.95 TL
29. Mierro bayan kolsuz bluz: Ürünün katalog fiyatı: 19.95 TL
30. Etek Mai Shang dress: Ürünün katalog fiyatı: 14.95 TL
31. Miorre HY3 Bayan patik: Ürünün katalog fiyatı: 19.95 TL
32. Miorre HY18 Bayan patik: Ürünün katalog fiyatı: 19.95 TL
33. Miorre HY19 Bayan patik: Ürünün katalog fiyatı: 19.95 TL
34. Miorre erkek pijama takımı: Ürünün katalog fiyatı: 66.95 TL
35. Miorre erkek kısa kol pijama: Ürünün katalog fiyatı: 45.95 TL
36. Miorre uzun kol erkek pijama takımı: Avrupa Networking Ürünün katalog fiyatı: 49.95 TL
37. Miorre modal strech V yaka kısa kol fanila: Ürünün katalog fiyatı: 17.95 TL
38. Miorre ribana cepli slip: Ürünün katalog fiyatı: 8.95 TL
39. Miorre penye Arjantin külot: Ürünün katalog fiyatı: 8.95 TL
40. Miorre merserize erkek çorabı: Ürünün katalog fiyatı: 5.95 TL
41. Miorre yün ekose desenli erkek çorabı: Ürünün katalog fiyatı: 7.95 TL
42. Miorre yün mini ekoseli erkek çorabı: Ürünün katalog fiyatı: 7.95 TL
43. Pıerre cardın bonnı külotlu çocuk çorabı micro 40 desenli: Ürünün katalog fiyatı: 7.95 TL
44. Pıerre cardın delbina çocuk külotlu çorap: Ürünün katalog fiyatı: 12.95 TL
45. Pıerre leda kalın cotton külotlu çocuk çorap: Ürünün katalog fiyatı: 13.95 TL
46. Saf yün kapalı korse: Ürünün katalog fiyatı: 26.95 TL
47. Saf yün cırtlı korse: Ürünün katalog fiyatı: 30.50 TL
48. Saf yün ortopedik korse: Ürünün katalog fiyatı: 35.95 TL
49. Maybellıne mny liner black col kajal: Ürünün katalog fiyatı: 9.95 TL
50. Beauty face meyveli yüz maskesi: Ürünün katalog fiyatı: 9.95 TL
51. Maybellıne hydrasupreme ruj 83/430 sweet nectarıne—douce: Ürünün katalog fiyatı: 11.95 TL
52. Mıorre mıkrofıber nanosılver çiçek desenli mutfak temizlik bezi: Ürünün katalog fiyatı: 9.95 TL
53. Mıorre mıkrofiber kurulama bezi: Ürünün katalog fiyatı: 8.95 TL
54. Mıcrofıber çok amaçlı su emici ped: Ürünün katalog fiyatı: 15.95 TL
55. Mıorre soft silikon kaplı sutyen: Ürünün katalog fiyatı: 39.95 TL
56. Seamless bra yumuşak silikon kap sutyen: Ürünün katalog fiyatı: 39.95 TL
57. Seamless bra push up silikon kap sutyen: Ürünün katalog fiyatı: 44.95 TL

Bunlar dışında söylenecek çok konu vardır ve ürünler de bunlar ile sınırlı değildir. Avrupa Network Marketing firmasının binlerce ürünleri bulunmaktadır ve herkes istediği gibi serbest işini kurabilir.

kataloglasatisMar 21

Farmasi katalogla satış!

Farmasi 2016 Nisan kataloğu, Farmasi Nisan Katalog 2016, Farmasi Online Katalog Nisan 2016, Farmasi Mayıs Katalog 2016, Farmasi Online Katalog Haziran 2016 Bilgi için http://goo.gl/Gl9lbO tıklayınız.

paraFarmasi katalog satış

Katalog satış deyince akla ilk gelenler arasında firmaların sizlere sunduğu hizmetler bulunmaktadır. Bunun için bunlara değinmemiz çok önemlidir. Evdenparakazanma.com adresinden sizler de bundan yararlanabilir ve bayanların nasıl evden para kazanacağını burada çok iyi bir şekilde görebilirsiniz ama unutmayınız ki evden katalog satışı yapmayı aynı zaman da erkekler de yapabilirler. Böylelikle güzel komisyon elde edebilirler. Burada inceleyeceğimiz firma ise adından da anlaşıldığı Farmasi katalog satış firmasıdır. Bunu ele alarak sizler de ürünlerinizi değerlendirebilirsiniz. Şimdi gelelim ana konumuza: Belirli ürünler vardır ve bunları insanlara tavsiye ederekten komisyonlarınızı sattıkça elde edebilirsiniz. Bu nasıl mı oluşuyor? Sizler firma üzerinden bir distribütör alıyorsunuz ve tüm ürünler toptan fiyatına size kargo ile ulaşıyor sonra ise satışınızı gönül rahatlığı ile yapabiliyorsunuz. Firmamız ile ilgili gerekli olan bilgilere de aşağıda bahsedeceğiz. Ayrıca bu işi emekliler, öğrenciler, ev hanımları, işçiler, memurlar ve akla gelebilecek her kişi rahatlıkla yapabilir.

Farmasi firması:

Farmasi ile ilgili tüm her şey objektif bir şekilde burada sizlere aktarılacaktır. Çünkü istenilen bilgileri elimizden geldiğince aktarmak istiyoruz. Firmanın sahibi olan Dr. Cevdet Tuna 1923 de Edirne de doğmuştur ve 9 çocuklu bir aileden gelmektedir. Birçok yer de çalışmış ve de hizmet vermiştir. 2000’den fazla kozmetik üretim tesisisin onursal başkanıdır. Firma 123 ülke de ve 5 kıtada hizmet vermektedir. Bu yüzden en iyi imkanlar ile kullanıcılarına ulaşmaktadır. Günden güne artan hizmet insanlara olumlu olarak fayda—güzel ve daha fazlasın ile geri dönmektedir. İnsanların parasının hakkını veren bir firma olduğunu da unutmamak gerekmektedir. En önemlisi de Ar—Ge çalışmalarına fazlası ile önem vermektedir.

İndirim üstüne indirim ve yenilik üstüne yenilik sunan firma her zaman sizler için tüm imkanları sonuna kadar sunmaktadır. Sizler de distribütör olarak istediğinizi çok kısa bir süre içerisinde satışlara döndürebilirsiniz. Bu ürünler Farmasi firmasının Nisan ayı kataloğunun sadece bir kaçıdır ve yüzlercesine katalog üzerinden bakabilirsiniz.

Eğer bir Farmasi Temsilcisi değilseniz aşağıdaki Şimdi Kayıt Ol Butonuna Tıklayarak ücretsiz üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Farmasi Satış temsilcisi olmak için bize 0545 926 96 77 nolu tel –whatsapp‘dan ulaşabilirsiniz.

parakazanmak7

kayitol

farmasiuyelik (1)Mar 19

Anket doldurarak para kazanma!


680_8_1Anket doldurarak para kazanma

Evdenparakazanma.com adresinin size sunacağı bir yöntem de Anket doldurarak para kazancı sağlamaktır. Belirli siteler vardır ki bu siteler de milyonları aşkındır ve anket doldurduğunuz da sizlere belirli ücretler ödenmektedir. Bunların fiyatları zaten önceden bellidir ve sizler de seçerek çok rahat bir şekilde kazancınıza eklemeler yapabilirsiniz. En önemlisi de boş zamanlarınız da sadece maillerinize bakmanız ile işlemleriniz hızlı bir şekilde gerçekleşecektir. Günde 1 TL’den 20 TL’ye kadar anket doldurarak ek kazanç elde etme şansınız bulunmaktadır. Bunun için arama motorlarına belirli anahtar kelimeleri yazarak anket doldurarak para kazandıran web sitelere kayıtlarınızı hemen yapabilir ve hemen başlayabilirsiniz. Bu kadar kolay ve basit işlemler doğrultusun da artık paralar cebinizdedir.

Ayrıca bildiğiniz gibi günümüzde herkes internet çağını doruk seviyeler de yaşamaktadır ve bundan gerçek manada keyif almaktadırlar. Bunu da paraya çevirmek tabi ki de siz değerli bireylerin elindedir.

468x60Mar 16

Allef Mobi Nedir?

Allef Mobi

Evdenparakazanma.com adresinin farkı ile Allef Mobi’yi dinleyeceksiniz ve de böylelikle nasıl kolay para kazanılır öğrenmiş olacaksınız.

allef-mobi-sunum-6-638ALLEF BİLİŞİM REKLAMCILIK A.Ş.

Sizler için bu yazımızı özenle hazırlıyor ve de başka bir yer de bulacağınızı düşünmüyoruz. Çünkü hem uzmanların tavsiye ettiği bir reklamcılığın ilkini siz değerli bireyler ile paylaşıyoruz hem de çeşitli kaynakları birleştirerek sizlere daha iyi hizmet sunmaktayız. Bizleri takip etmeye devam ederseniz bunlardan daha fazlasını da çok rahat bir şekilde görebilirsiniz. Firma Mersinde kurulmuştur ve 2015 senesinin Haziran ortaları gibi aktif olarak çalışmaya başlamıştır. Şirket Vedat allef başı ve aydın gürs tarafından kurulmuştur. 6 kişilik yazılım mühendisi ile insanların kullanacağı mükemmel halde bir tasarım ile ortaya çıkmıştır. Bu çalışma ise 1.5 yıl süren titiz çalışmalar sonucu ortaya çıkmıştır. Ayrıca 1.5 sene içerisinde tüm eksikler tamamlanmış ve insanların kazanabileceği kazanç sistemine kadar düşünülmüştür.

Bu da sitemizin önemli konularından bir tanesi olan Network Marketing ve de ek kazanç içerisinde girmektedir. Aynı zamanda da mobil reklamcılık adı altında Türkiye de bir ilki gerçekleştirmiştir.

Gelecek günden güne telefon ile süslenmektedir ve eskiden durmaksızın bilgisayarlar çoğalırken şimdi o çoğalan bilgisayarların yerini tek, tek telefon almaktadır. Bu kötü olduğundan ya da 2 ayrı sektörün karşılaşması için değil; tam tersine insanlara daha kolay geldiği ve taşıma zorunluluğu olmaması ile birlikte içerisinde her şeyi bulunduran bir hal almasından dolaydır. Günümüzde 3 milyar insan internet kullanıcısıdır ve bu toplam olaraktan dünya nüfusunun % 45’i demektir. Akıllı telefonlar hep artış göstermektedir. Bu gerçeği gören Allef Mobi şirketi böyle bir ilke imza atmaya karar vermiştir ve reklamcılık sektörünün davası olmayı da amaç edinmiştir.

Dünyada reklamcılık adı altında en çok televizyon, bilgisayar ve telefonlar yer almaktadır. Yapılan akademik araştırmaya göre de son 3 yıldır en çok mobil ekranlar daha fazla kullanıcıya hitap etmektedir. Bu da mobil uygulamalar ile 30—40 yıla hitap etmektedir. Eğer içinizden neden Allef Mobi uygulamasını indirerek veya buna dahil olarak nasıl kazanacağım diyorsanız makalemizi sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz. Çünkü bildiğiniz üzere akla gelebilecek her türlü yer, mekan, ses, görüntü ve gösteriş reklam içerisindedir. Hatta insanlar bile kendilerine göre reklam yapabiliyorlar. Bunlara örnek verirsek küçük esnaflar belirli markaların görüntülerini dükkanlarına asıyor ve para kazanıyorlar ancak bundan hiçbir şekilde siz ücret kazanmıyorsunuz. Üstelik gel gelelim arkadaşlarınıza her şeyi tavsiye ettiğiniz halde. Zaten tavsiye etmeseniz arkadaşınız zarara girecek, etseniz siz firmanın ücretsiz reklamını yapmış olacaksınız ama artık bunların hepsine Allef Mobi son verdi. Artık siz telefonda konuşurken para kazanmaya devam edeceksiniz ve tavsiye ettiğiniz kişilerden de para alacaksınız. Evet, evet yanlış duymadınız her konuşmanızda 24 saatlik süreç çerçevesinde para kazanacaksınız. Nasıl diye meraklanan sesleri duyar gibiyiz? O zaman AŞAĞIDAKİ Tanıtım videomuzu sonuna kadar izlerseniz daha detaylı şekilde anlamış olursunuz.

Allef Mobi Ailesinin En İyi Ekip Çalışmasını Yapan Allef Mobi Ekibimize Katılmak ve Allef Mobi Fırsatlarından Faydalanabilmek için  0533 337 72 12 Nolu Telefon – Whatsapp‘dan bize ulaşabilirsiniz.

468X60-3

468X60-3Mar 10

Network Marketing

Network Marketing

Öncelikle Evdenparakazanma.com adresine hoş gediniz ve bu makalemizde siz değerli bireylere Network Marketing ile ilgili çok kapsamlı bilgileri vereceğiz. Böylelikle istediğiniz detaylara ulaşarak hemen eyleme (uygulamaya) geçebileceksiniz.

evdenparaNetwork Marketing aslında çok büyük bir sektördür ve sadece bu yazımızda değil, sadece bir web sitesi bile onun adına açılsa az gelir. Hatta günümüzde yazılmış olan yüzlerce ve binlerce kitapları bile yetersiz. Çünkü öyle bir sektörü ki 21. Yüzyılda ekonomi profesörleri, başkanlar, liderler, devlet başkanları, cumhurbaşkanları, önemli kişiler ve de diğer tüm insanlar tarafından en çok kazandıran ve saygı görülen iş olarak kabul edilmiştir. Durum böyle olduğundan ötürü herkes ama herkes Network Marketing yapmak istiyor ancak günümüzün insanları bu işin bazen kötü kısımları ve amaçlarını kötü bildiren şirketler ile karşılaşıyorlar. Bunlar nelerdir derseniz 1. Ponzi sistemi ile insanlara vaatler verilmesi ki bunu ilerleyen makalelerimizde sizler ile paylaşacağız. 2. Titan zinciri ve bunun her türlü bilgisini internet ortamında (elektronik ortamda) belgeleri ile birlikte görebilirsiniz ki zaten Türkiye başta olmak üzere pek çok ülkede yasaklanmıştır. 3. Saadet zinciri ve sonuncu olaraktan da İşini hem Networke hem de Marketinge dökerek farklı emelleri olan şirketler bulunmaktadır. Bunlar ile karşılaşmanız hem iyidir hem de kötüdür. Çünkü siz eğer kötü bir şirkette iseniz herkese bu sayılan sistemlerin kötü olduğunu söylersiniz ama bu işi yaparsınız. İşin en tuhaf kısmı da budur ama çok deneyimli bir tecrübeniz olmuş olur. Tabi ki de bu sizlerin burada dayanma gücünü de gösterir. Buradan anlaşılır ki insanlar sektöre karşı ön yargılı olabiliyor ve adını duyar duymaz ben bunu biliyorum sakına konuşmayalım diyorlar. Haklıdırlar da, çünkü çok fazla dolandırılıp hem zamanlarını hem de paralarını kaybettiler. Tüm zorluklara karşı dayananlar ise kısa sürede bir firma bulup yükselişlerini hızlıca tamamlıyorlar. Sonra ne mi oluyor? Tabi ki de maddi ve manevi özgürlüğe kanatlarını açıyorlar.

Her yer de her zaman hem tatil yapıyor hem de istediklerini dilediğince satın alabiliyorlar. Bu özgürlük genelde en erken 3 senede en geç ise 6 senede olmaktadır. Bundan öncesi hem zorluklar ile dolu olacağını şimdiden bilmenizi isteriz. Neden mi? Çünkü herkes yapabilir ama zorluklara dayanamaz ve tabi ki de herkes yapsaydı herkes zengin olurdu. Burada ki amaç inanmayanı görüp vizyonlarınızı arttırmanız ve bu işe gönül koymanızdır. Ailevi, maddi, arkadaş, iş, sosyal, özel ve akla gelebilecek her türlü hayatınızda sorun çıkması çok doğaldır ama unutmayın ki bir işe bu Network Marketing olmasına gerek yoktur; 10 bin saatinizi ayırmadığınız takdir de usta olamazsınız. İşte bu, bu işte belirlediğiniz günlük çalışma süresi ile alakalıdır. 1. Part Time iş olarak yapanlar vardır ki 6 sene gibi bedel öderler ve ikinci olaraktan da Full Time yaparak gecesini gündüzüne katarak maksimum 2—3 sene içerisinde özgürlüklerine kavuşurlar.

Aslında bakacak olursanız biz bu sektör ile ilgili bir konu üzerinde bilgilendirmedik. Sadece ve sadece tanımını yaptık desek yeridir. Evdenparakazanma.com adresimizin diğer makalelerini de ziyaret ederek konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

farmasiuyelik (1)Oca 17

Bir Milyon İzleyici’den Ücretsiz Üyelik ile Ek İş Fırsatı!…

Bir Milyon İzleyici, Bir Milyon İzleyici Nedir, Bir Milyon İzleyici Hakkında, Bir Milyon İzleyici Üyelik, Bir Milyon İzleyici Hakkında, Bir Milyon İzleyici Kayıt, Bir Milyon İzleyici Kimdir, Bir Milyon İzleyici Ne İş Yapar…

evdenparaMerhaba arkadaşlar;

HARİKA BİR KAZANÇ FIRSATINDAN BAHSETMEK İSTİYORUM. ÜSTELİK ÜCRETSİZ!
Çalışmakta olduğunuz firmaya engel olmayacak hatta o ürünlerinizi yeni insanlara ulaştırmanız da yardımcı olacak bir fırsattan bahsetmek istiyorum. Eminim ki çalışmakta olduğunuz şirket alanında en iyisidir ve en iyinin insanlara ulaşmasını sağlayacağınız bir proje ile karşınızdayım.birmilyonizleyici.com sizlere 4 farklı kazanç sistemi sunuyor ve network marketing ile uğraşan herkesin reklama ihtiyacı olduğunu düşünürsek bu kazançların her biri size değer katacaktır. İşte fırsat sunan kazançlarımız;
1-Ekip kazancı,
2-Reklam izleme kazancı,
3-Yüksek paketlere özel havuz
4- satış kazancı…
sistemimize katılıp bizimle birlikte kazanmak için http://www.birmilyonizleyici.com adresinde kayıt ol kısmına basın çıkacak formu
doldururken
Referans : ERHAN ÜLKÜ
Referans No: 90384259183
Paket türü : Aktif (Kampanyalı) seçerek kaydolmalısınız.
http://www.birmilyonizleyici.com/index.php
İşimizi ön yargısız dinlemenizi, sunulan fırsatı bir profesyonel olarak düşüneceğinizden ve kazanç yollarını artırmak isteyeceğinizden şüphe duymuyorum. Mesajıma olumlu yada olumsuz cevap vermenizi rica ediyorum. Teşekkür ederim.Toplam 2 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12