Kategori Arşivi: Nerissa Networking

Haz 11

Nerissa Networking’ten Babalar Gününe Özel Fırsat

Nerissa networking’ten babalar gününe özel kampanya. Nerissa networking temsilcisi olup 100 TL ve üzeri siparişlerinize KEMER hediyesi kazanın. Babalar gününde babanızı sevindirin.

Haz 11

Nerissa Networking Fırsat Kampanyası

Nerissa networking’ de kampanyalar durmak bilmiyor. Nerissa Networking temsilcileri ekibinizle birlikte toplamda yapacağınız 3000 TL ve üzeri alışverişlerinize TOST MAKİNESİ hediye. Bu fırsatlar kaçmaz. Nerissa networking’de kazançlar bitmek bilmiyor.

Haz 11

Nerissa Networking’ten Ek İş Fırsatı

Nerissa Networking’de mevcut işlerinize mani olmadan, yer sınırlaması olmadan ek iş yaparak gelir elde edebilirsiniz. Nerissa networking ile klasik ticaretten farklı olarak birden fazla yolla kazanç elde edebilirsiniz. Nerissa Networking’e üye olmak ücretsiz, üye olduktan sonra adresinize gönderilen katalogtan çevrenizde satış yaparak % 25 ila % 40 arasında parakende satış karı elde edebilirsiniz. Ayrıca nerissa networking temsilcisi olduktan sonra kişisel satışın dışında Nerissa Networking’e üyeler yaparak, yapmış olduğunuz üyelerin satışlarından da ekstra kazanç elde edebiliyorsunuz.

Haz 11

Nerissa Networking’ten Muhteşem Fırsatlar

Nerissa Networking temsilcileri muhteşem kampanyalar sizleri bekliyor. Nerissa networking’ten 300 TL ve üzeri yapacağınız alışverişlerinize SAÇ KURUTMA MAKİNESİ hediye. Nerissa networking temsilcisi olun bu fırsatları kaçırmayın. Nerissa networking temsilcilerini şaşırtmaya devam ediyor.

Haz 11

Nerissa Networking’ten Süper Kampanyalar

Nerissa Networking süper kampanyalar, nerissa networking temsilcisi olun bu fırsatları kaçırmayın. Nerissa networking temsilcisi olun 200 TL ve üzeri sipariş verin Saç Düzleştirici hediye kazanın. Nerissa networking’ e üye olmak ücretsiz, sıfır risk, minumum maliyet ile kendi işinizin patronu olabilirsiniz.

Haz 11

Nerissa Networking İle Ek İş Fırsatı

Nerissa networking ile katalogtan satış yapın, para kazanın, üyelik ücreti yok, zorunlu alım yok. Nerissa networking ile katalogtan satış yaptığınızda genel olarak kar oranımız % 25 ila % 50 arasında değişiyor.