Kategori Arşivi: Hunca Life

Eki 20

Huncalife Ek Gelir Fırsatı!

Huncalife Katalog 2016, Huncalife Katalog Ocak 2016, Huncalife Katalog Şubat 2016, Huncalife Katalog Şubat 2016, Huncalife Katalog Mart 2016, Huncalife Katalog Nisan 2016, Huncalife Katalog Mayıs 2016, Huncalife Katalog Haziran 2016…Merhaba Arkadaşlar sizlere Türkiye’de doğrudan satış alanında hizmet veren kozmetik şirketleri ile HUNCALİFE arasında ki farkları anlatan bir yazı paylaşıyor olacağım mutlaka inceleyiniz.

Değerli Arkadaşlar;

Sahada farklı şirketlerde çalışan birçok kişiye Huncalife kazanç planının kasıtlı olarak yanlış anlatıldığını üzülerek izliyorum.
Hangi firmada çalışırsa çalışsın herkese saygımız var, ancak herkesin de bize saygı duymasını beklemek en doğal hakkımız. Şimdi aşağıda Huncalife’ın kazanç planını yazıyorum. Lütfen taraflı tarafsız herkes okusun, sonra hangi firma ile çalışırsa çalışsın…

tukish1) Hunca Life % 100 Yerli bir kozmetik firmasıdır ve üretimini Çerkezköy’de kendi fabrikasında yapmaktadır.
2) Huncalife Katalok satış karı %30 ‘dur.
3) Hunca Life Sektöründe en yüksek kazanç planını sunar. Ekinizle 10.500 TL ciro ya ulaştığınızda % 24 prim dağıtımı yapar.
4) Huncalife Liderlik primleri 6 derinlikten verilir. (%5 – %4 – %3 -%2 – %1 ve %0.75)
5) HuncaLife DOĞRUDAN SATIŞ DERNEĞİ üyesi tek TÜRK şirketidir.
6) Huncalife Devlet destek programına seçilmiş (TURQUALITY) Tek TÜRK Kozmetik şirketidir.
7) Hunca Life’ın tüm ürünleri için HELAL SERTİFIKASI – İYİ ÜRETİM BELGESİ – CEVKO ve ISO BELGELERİ mevcuttur.
8) Huncalife Ürünlerinde PARABEN – PARAFİN – SLS – SLES – FLORÜR ve BOYAR MADDE gibi zararlı hiç bir kimyasal kullanılmaz.
9) HuncaLife da kayıt ücretsizdir.Prim almaya hak kazanmak için % 12 kariyerine kadar 70 HP (120 tl) %16 ve üzeri kariyerler için 100 HP (180 tl)’dir.
10) Huncalife Henüz Türkiye’de filizlenen bir ağaç…Çok yakında Dünya Arenasında Bayrağımızı hakkıyla dalgalandıracak bir ÇINAR olacaktır.
Şimdi ; bu kadar uçurum farklara rağmen benim yaptığım iş daha çok kazandırıyor diyen varsa her türlü platformda oturup konuşuruz.
Herşeye rağmen ben kendi işimde mutluyum diyenlerede yürekten başarılar diliyorum.

ŞİMDİ YAPMANIZ GEREKEN TEK ŞEY AŞAĞIDAKİ Şimdi Kayıt Ol! BUTONUNA TIKLAYIP AÇILAN HUNCALİFE KAYIT FORMUNU DOLDURUP AİLEMİZE KATILARAK BAŞARIYA GİDEN YOLU TAKİP ETMEK.
KAYIT OL, ÜCRETSİZ KATALOG’UN EVİNE GELSİN!..

parakazanmak7

kayitolEyl 17

Mucize Bioten At Kestanesi Neler İyi Geliyormuş?

atkestanesi

Huncalife Bioten  At Kestanesi Kremi (500 ml.)

Türkiye’nin Kozmetik Devi ‘HUNCA’ tarafından Huncalife için üretilmiştir.

Varislere ve Ağrılara yardımcı;

Varislere doğanın armağanı bioten at kestanesi kremi, Kan dolaşımının düzenlenmesine, tıkalı damarların açılmasına yardımcı olma özelliği sayesinde varislerin iyileşmesini hızlandırır.

Huncalife bioten at kestanesi kremi varislerin tedavi edilmesini sağlar. İhtiyaç duyduğunuz bölgeye günde 3 defa sürün ve masaj yaparak yedirin.

Gergin, hasar görmüş, yoğun şekilde varisleri olan ayak ve bacaklara düzenli kullanıldığında bakım yapar.

Yorgunluktan, zedelenmelerden, şişkinliklerden ve romatizmadan dolayı oluşan ağrıları azalmasına neden olur.

İltihap giderici özelliği sayesinde kaslarda meydana gelen kramp oluşmasını engeller.
Şişkinlikleri aza indirir.

Kuru ciltleri nemlendirir ve içindeki mentör sayesinde cildi ferahlatır.

Varis Kremi – At Kestanesi Kremi Etkileri

Şişkinlikleri ve varis sorunları olan ayak ve bacaklara sahip olan kişilerin bu ürünü kullanmalarını tavsiye ediyorum.

Bioten At kestanesi kremi yorgun bacaklar için rahatlatıcı özelliği sayesinde bacaklar için vazgeçilmez bir üründür..

Huncalife Bioten At kestanesi damar büzücü, kan dolaşımı güçlendirici özelliğinden dolayı kılcal damarların çatlamasını ve kanamasını bacaklardaki ülserlerin iyileşmesini sağlar.

Ağrılı bölgelerin masajında da etkilidir çünkü rahatlama ve soğukluk hissi vererek rahatlamasını sağlar.

Huncalife bioten at kestanesi kremi yorgun, şiş varisli ayaklara iyi gelir. Kan dolaşımı hızlandırarak rahatlatır, kasları aktifleştirir, masajlarda kullanılır.

Gece uyurken oluşan kaslardaki kramp sorunu gidermeye yardımcı olur.

İltihaplı rahatsızlıklarda soğuk kullanılır, at kestanesi kremi rahatlama ve soğukluk hissi verdiğinden dolayı iltihaplı durumlarda ve romatizma da kullanılır.

Dekongestiv içeriği sayesinde şişkinlikleri hafifletir.

İçeriği;

At kestanesi kremi ekstresi: Ödem ve yorgunluk hissinin azalmasına yardımcı olur. Kızarıklık ve morlukların görünümünün iyileşmesini destekleyici özelliğe sahiptir.

Sarmaşık Ekstresi: Sadece bölgesel kan dolaşımına destek olmakla kalmaz, aynı zamanda cildin güçlenmesine, yenilenmesine ve sıkılaşmasına yardımcı olur.

Kafur yağı (Camphor oil): Kan dolaşımını uyarmaya yardımcı olur. Serinletici ve tonik etkisi vardır. Stresin giderilmesinde ve rahatlatıcı özelliği vardır.

Nane yağı: Kas gevşetici özelliği ile vücudun ağrısını ve yorgunluğunu azaltmaya yardımcı olur.

Biberiye ekstresi: Yorgunluk, halsizlik ve ödemi azaltmada destekleyici rol oynar.

Kullanımı: Günde 3 kere ihtiyaç duyduğunuz bölgeye sürün ve masaj yaparak yedirin, Kalın varislerin üzerine fazla baskı uygulamadan hafifçe ovun, varis kremini uygularken aşağıdan yukarıya doğru (kan dolaşımı yönünde) hareketlerle uygulayın.

DEĞERLİ ZİYARETÇİLERİMİZ!

Sağlığınız için Kullanıcı Üye olabilir veya Bedelsiz Bayilik alıp Ek-İş, Asli İş edinebilir, yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Bioten At Kestanesi Ürünümüz Distribütör Aracılığıyla satılmaktadır bunun haricinde online satışı yapılamamaktadır ürün ve Distribütörlük hakkında bilgi almak için bize ulaşabileceğiniz telefon ve mail adresleri aşağıdadır.
HuncaLife Ürünler ve Sipariş İçin Daha Detaylı Bilgi Almak İstiyorsanız
Bize Ulaşabileceğiniz irtibat numaralarımız .
Telefon : 0545 926 96 77Tem 11

Huncalife Ekibini Kur, Hemen Kazanmaya Başla!

Huncalife Katalog, Huncalife Katalog İncele, Huncalife Online Katalog, Huncalife Online Katalog İncele, Huncalife yeni Katalog, Yeni Huncalife Katalog, Huncalife Online Katalog Ocak, Huncalife Online Katalog Şubat, Huncalife Online Katalog Mart, Huncalife Online Katalog Nisan, Huncalife Online Katalog Mayıs, Huncalife Online Katalog Haziran, Huncalife Online Katalog Temmuz, Huncalife Online Katalog Ağustos, Huncalife Online Katalog Eylül, Huncalife Online Katalog Ekim, Huncalife Online Katalog Kasım, Huncalife Online Katalog Aralık…

tukishHuncalife Temsilcisi Olmak!
Huncalife ile kaliteli, uygun fiyat seçenekleriyle ürünler kullanır, aracısız olarak doğrudan katalog üzerinden üretici bir firma ile çalışmanın kolaylığını yaşarsınız. Huncalife, tüm temsilcilerine eşit şartlarda kazanç fırsatı sunar, kendi emeğiniz ile doğru orantılı bir gelir elde etmenize destek olur.

Huncalife Temsilcisi Kimdir?
Huncalife sistemine katılmış, Huncalife ürünlerini kullanıp sonrasında çevresinde tavsiye edip bu sistemden katalogla satış yaparak para kazanan serbest bir girişimcidir.

Huncalife Sponsoru /Lideri Kimdir?
Sizi Huncalife sistemine davet eden kişiye verilen ünvandır. Örneğin; ‘X kişisi benim liderim/sponsorum.’

Nasıl Huncalife Temsilcisi Olabilirim?
Bir Huncalife sponsoru aracılığı ile T.C kimlik numaranızı vererek,
Resmi web sitemiz üzerinden Huncalife Kayıt Formu’nu doldurarak,
Müşteri Hizmetleri hattımızı arayıp, TC kimlik numaranızı vererek Huncalife temsilcisi olabilirsiniz.
*18 yaşını doldurmuş herkes Huncalife Temsilcisi olabilir.

Huncalife Temsilci kaydımı yaptım ne zaman çalışmaya başlayabilirim?
Sistemde kayıt oluşturduktan sonra üyeliğiniz aktif duruma gelir. İstediğiniz zaman sipariş verip, çalışmaya başlayabilirsiniz.

Temsilci olarak talep ettiğim sponsor altında kayıt olabilir miyim?
Huncalife temsilcisi, kayıt sırasında talep ettiği sponsor altına kayıt olabilir. Eğer temsilci kayıtlarında mevcut sponsoru yok ise, şirketin atadığı sponsor altına kayıt olup faaliyetlerini sürdürebilir.

Sponsor değişikliği yapabilir miyim?
Sisteme kayıt olduktan sonra, 48 saat içerisinde müşteri hizmetleri departmanımıza başvurarak sponsor değişikliğini gerçekleştirebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Huncalife şirket ilkeleri kitapçığını inceleyiniz.

Huncalife temsilciliğimi nasıl iptal ettirebilirim?
Hiç sipariş verilmediği takdirde 3 ay, sipariş verildiği durumda ise 6 ay sonunda temsilciliğiniz sistem tarafından pasif duruma getirilir. Bu süreleri beklemek istemeyen temsilcilerin, müşteri hizmetleri departmanına göndereceği yazılı istifa dilekçesi ile temsilciliğine son verilebilir. Tekrardan Huncalife sistemine dahil olmak istenirse 6 ay beklemek gerekmektedir.

Huncalife ürünlerini nasıl satın alabilirim?
Ürünlerimiz, Huncalife temsilcileri aracılığıyla satılmaktadır. Size en yakın bölgede bulunan Huncalife temsilcisi ile görüşerek, müşteri olarak tüm siparişlerinizi ona verebilir ya da sistem üzerinden Huncalife temsilcisi olup ürünlerimizi %40 kazanç fırsatı ile satın alabilirsiniz.

Hemen Şimdi Huncalife Ailesinin En İyi Ekip Çalışmasını Yapan Huncalife Ekibimize Katılmak ve Huncalife Fırsatlarından Faydalanabilmek için ” 0542 320 18 47 ” Nolu Telefondan Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

parakazanmak7

kayitolMar 04

Neden Huncalife?

Huncalife Online Katalog 2016, Huncalife Katalog Temmuz 2016, Huncalife Katalog Ağustos 2016, Huncalife Katalog Eylül 2016, Huncalife Katalog Ekim 2016, Huncalife Katalog Kasım 2016, Huncalife Online Katalog Aralık 2016

tukishNeden Huncalife?

* %100 Türk sermayesi ile kurulan,
* Parfüm segmentinde pazar lideri olan,
* Türkiye’nin en yüksek primini veren %4 ila %24 arasında fark primi veren Tek %100 Türk şirketidir.
* Katalogla satış yaparak %40 kazanç fırsatı veren,
* İnsan ve çevre sağlığına dost ürünler,
* Yurtiçi ve Yurtdışın da geçerliliği olan güvenilir sertifikaları olan,
* Hiçbir yatırım yapmadan kendi işinizi kurabilme imkânı ve yüksek kazançlar elde etme,
* Miras bırakabilme imkanı,
* Doğrudan satış derneğine üye olan tek %100 Türk şirketidir.

Huncalife, girişimcilerine birçok avantaj sunar. En çok ve en kolay kazandıran %4 ila %24 arasında prim veren sisteme sahip, kariyerlerin ödüllendirildiği Huncalife sistemi sayesinde, sağlam bir ek gelir, ek kazanç imkânı bulabilirsiniz.

Sağlıklı, güvenilir ve kaliteli huncalife ürünleri kullanırken, bu ürünleri gönül rahatlığı ile çevreniz de tavsiye edebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürün çeşitliliğine sahip Huncalife, her ay birbirinden avantajlı fiyat seçenekleriyle sizlere çarpıcı fırsatlar sunar.

Huncalife sizin için, hedefinize gittiğiniz bu yolda kariyerinizi destekleyici ürün eğitimi, satış teknikleri, kişisel gelişim seminerleri vb. eğitimler verir. Türkiye’nin ve Dünya’nın en güzel yerlerine seyahat etme, hayalinizdeki arabaya kavuşma fırsatı sunar.

Siz de Huncalife ile kendi işinizi kurabilir, aile bütçenize katkıda bulunabilir ve hayallerinize kavuşabilirsiniz.

Huncalife ile hayatınızı değiştirmek için bugün başlayın ve kazanç planımıza mutlaka bir göz atın.

parakazanmak7

kayitolOca 15

Siz Hala Facebook Sayfamızı Beğenmediniz Mi?

evdenparaKas 19

Huncalife’da Heyecan Verici Fırsatlar sizi bekliyor!

Huncalife Online Katalog Ocak 2016, Huncalife Online Katalog Şubat 2016, Huncalife Online Katalog Mart 2016, Huncalife Online Katalog Nisan 2016, Huncalife Online Katalog Mayıs 2016, Huncalife Online Katalog Haziran 2016…

tukishHUNCALİFE’DA HEYECAN VERİCİ FIRSATLAR SİZLERİ BEKLİYOR!…

60 YILDIR 140 ÜLKEDE BİR MARKA HALİNE GELMİŞ %100 YERLİ SERMAYE HUNCA KOZMETİĞİN BİR KOLU OLAN HUNCALİFE FARKINI YAŞAMAYA DAVET EDİYORUZ HERKESİ..

SAĞLIK BAKANLIĞI, DERMATEST ONAYLARI, HELAL SERTİFİKALARIYLA AVRUPANIN EN BÜYÜK ÜRETİM TESİSLERİNİN SAHİBİ HUNCALİFE SAĞLIKLI YAŞAM VE BOL GELİR İMKANI SUNUYOR.

TÜRKİYENİN EN KALİTELİ RENKLİ KOZMETİK, BAKIM VE TEMİZLİK ÜRÜNLERİNİ ÜRETEN HUNCALİFE DÜNYANIN EN KOLAY KALİFİKASYONLARIYLA DA DİKKAT ÇEKİYOR. ÜLKEMİZİN EN ÇOK KAZANDIRAN SİSTEMİNE SAHİP FİRMAMIZ HER BÜTÇEYE UYGUN ÜRÜNLERİ İLEDE ÖN PLANDA…

ÜRÜNLERİMİZ KESİNLİKLE PARAFİN, PARABEN, ALÜMİNYUM TUZLARI, GIDA BOYALARI, SLS/SLES, ALS, TRİCLOSAN, FORMALDEHİT İÇERMEMEKTEDİR. CİDDİ CİROLARLA AY KAPATAN VE SONRASINDA KOMİK PRİMLER VE GÖZ BOYAYAN HEDİYELERİN ESARETİNDE KALMIŞ HERKESİ GERÇEK BİR NETWORK SİSTEMİNE DAVET EDİYORUZ…

10 BİN CİRO İLE 2 BİN GELİR 20 BİN CİRO İLE 5 BİN GELİR 35 BİN CİRO İLE 10 BİN GELİR + ARABA 60 BİN CİRO İLE 20 BİN GELİR + ARABA BUNLAR SADECE BİR KISMI, SPONSOR VE EKİP BONUSLARI, HEDİYELER VE DÖKÜMAN DESTEKLERİ, YURT DIŞI VE YURT İÇİ TATİL FIRSATLARI DAHA BİR ÇOK ŞEY…

KARAR SİZİN! YA KENDİSİNE ÇALIŞAN SİSTEMLERDE AMME HİZMETİNE DEVAM EDERSİNİZ YADA GERÇEK BİR NETWORK SİSTEMİNDE HEM HELAL ÜRÜNLERLE YAŞAR HEMDE BOL BOL KAZANIRSINIZ. TÜRKİYENİN EN BÜYÜK HELAL FİRMASI. HANGİ MESLEKTEN OLURSAN OL, SERMAYE YOK, TARAFINIZDAN İSTENEN BİR BEDEL YOK, SATIŞ ŞARTI YOK, RİSK YOK. HEMEN KAYIT OL, HEMEN KAZANMAYA BAŞLA %70 KAR ORTAKLIĞINA NE DERSİNİZ ?

TAMAMI YERLİ SERMAYE HUNCALİFE NEDİR BU %70;

* % 30 SATIŞ KARI
* %24 STANDART PRİM
* %15,75 LİDERLİK PRİMİ İLE TÜRKİYE’NİN EN ÇOK KAZANDIRAN DOĞRUDAN SATIŞ FİRMASIYIZ.

57 YILLIK HUNCA KOZMETİK KURULUŞU OLAN HUNCALİFE‘NİN ÖNCÜ LİDERLERİNDEN OLMAK İSTER MİSİN? %70 E VARAN KAR ORTAKLIĞINA İLAVETEN YURT İÇİ VE DIŞI SEYAHATLERİ ( TATİLLER ) ARAÇ PLANI MERCEDES VE BENZERİ CEYİZİNİZİ DİZEBİLECEĞİNİZ EŞSİZ HEDİYELER..

parakazanmak7

kayitolAğu 05

Huncalife Online Katalog için Tıklayın!

Huncalife Katalog, Huncalife Katalog 2017, Huncalife Online Katalog, Huncalife Online Katalog 2017, Huncalife Yeeni Katalog, Huncalife Yeni Katalog İncele, Huncalife Online Katalog İncele, Huncalife Katalog İncele…

tukishHuncalife Sıkça Sorulan Sorular…

Huncalife’ta Üyelik aidatı var mı?
Huncalife, temsilcilerinden herhangi bir bedel almamaktadır.

Huncalife Temsilci olmadan sipariş verebilir miyim?
Huncalife temsilcisi aracılığıyla üye olmadan da sipariş verebilirsiniz.

Yurt dışından Huncalife’a kayıt yapabilir miyim?
Şu anda yalnızca Türkiye sınırları içerisinde huncalife temsilci kaydı yapılmaktadır.

Huncalife satış noktalarına nasıl ulaşabilirim?
Huncalife Ürünlerini sadece Temsilcilerimiz aracılığıyla satın alabilirsiniz.

Ürünlerimiz Hakkında;

Huncalife ürünleri Sağlık Bakanlığı onaylı mı?
Mevcut kanun ve yönetmeliğe uygun olarak Huncalife kozmetik ürünlerimizin bildirimlerini Sağlık Bakanlığı İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumuna yapmaktayız.

Huncalife ürünlerinin islami helal sertifikası var mı?
Huncalife ürünlerinin İslami kuralla uygun olarak üretildiğine dair helal sertifikası vardır.

Huncalife Ürünlerinin içerikleri hakkında nereden bilgi alabilirim?
Web sitemizde ki Huncalife Online Katalog üzerinden ürün bilgilerine ulaşabilirsiniz. Detaylı ürün içerik bilgisi için müşteri hizmetleri departmanımızı arayabilirsiniz.

Diş macunlarının kapama çizgisi üzerinde yer alan siyah bant ne işe yarıyor?
Ürün dolumlarında tasarım renkleriyle zıtlık oluşturup ürünün dolum hattından sorunsuz ayrılmasını sağlamak amacıyla renklendirilmiştir. Bantın siyah, yeşil, mavi ya da kırmızı olması ürünün içeriği hakkında bilgi vermez.

Sipariş ile İlgili Sorular;

Huncalife Ödeme yöntemleri nelerdir?
Satın almak istediğiniz ürünlerin ödemesini gerçekleştirmek için size en uygun yöntemi seçebilirsiniz:

  • Kredi Kartı,
    Açık Hesap (Açık hesaptan yararlanabilmek için Temsilci Başvuru Formu, Temsilci Sözleşmesi, Bilgilendirme ve Değerlendirme Tutanağı ıslak imzalı olarak gönderilmelidir. Bu evrakların yanında kimlik fotokopisi ile adres bilgilerini doğrulayacak bir fatura ya da ikametgâh olmalıdır.)
  • Banka Havalesi ( Banka havalesi ile verilen siparişlerin ödemesinin 3 iş günü içinde yapılması gerekmektedir.)
    Kapıda ödeme (Kredi kartı ile ya da nakit olarak yapılabilir.)
  • PTT (PTT havalesi ile verilen siparişlerin ödemesinin 3 iş günü içinde yapılması gerekmektedir.)
  • Kredi kartı ödemelerinde taksit var mı?
    Bankaların dönemsel olarak uyguladığı taksit seçenekleri uygulanmaktadır.

Banka ya da PTT havalesi ile ödeme yaparken açıklama kısmına ne yazılmalı?
Huncalife Temsilci numaranızı ve Temsilcinin adı soyadı yazılmalıdır.

Siparişimi PTT ya da Banka havalesi yolu ile girdim ancak siparişim elime ulaşmadı neden?
PTT veya banka havalesi ile sipariş girişi yaptığınızda fatura tutarınızın ödenmiş olması gerekmektedir.

parakazanmak7

kayitolTem 03

Huncalife Katalog 2016 için Tıklayın!

Huncaliffe’tan Ocak Ayında Kaçırılmaz Teklifler!

Huncalife Ocak Ayına Özel Aktiflik Paketlerini Kaçırmayın. Huncalife temsilcisi olup çok özel ürünlere ekstra indirimli sahip olabilirsiniz. 20 Adet muhteşem Huncalife ürünlerini 559 TL yerine sadece 188,00 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Evet sevgili hunca life temsilcileri ve adayları hunca life yaptımı gördüğünüz gibi en iyisini yapıyor ve yapmaya da devam ediyor.

Hemen Ücretsiz Huncalife Temsilcisi Olmak için Tıklayınız.

packet1501_1main

Mega Paket Detayları;
* Huncalife Çay Ağacı özlü Krem 200 ml,
* Huncalife Acıbadem Yüz Kremi 100 ml,
* Huncalife Acıbadem Temizleme Sütü 250 ml,
* Huncalife Bioten At Kestanesi 250 ml,
* Huncalife Misvak Özlü Diş Macunu 100 gr,
* Huncalife Enjoyable and Fresh İncirli Kolonya 400 ml,
* Huncalife Bioten Jojoba & She Yağı Vücut Losyonu 200 ml,
* Huncalife Naturilies Keçi Sütlü Sabun 100 gr,
* Huncalife Soft Time Deniz Mineralli Nemlendirici Vücut Losyonu 400 ml,
* Huncalife Mango Aromalı El Kremi 75 ml,
* Huncalife Color Illusıon DD Krem 30 ml,
* Huncalife Sunrise Clouds Edt 100 ml,
* Huncalife Sunrise Clouds Deodorant 150 ml,
* Huncalife Sunrise Clouds Duş Jeli 200 ml,
* Huncalife Macho Power Edt 100 ml,
* Huncalife Macho Power Deodorant 150 ml,
* Huncalife Macho Power Duş Jeli 200 ml,
* Huncalife Professional Yağ Çözücü 1000 ml,
* Huncalife Professional Leke Çıkarıcı 100 ml.

packet1501_2main

Evet sevgili hunca life temsilcileri ve adayları hunca life yaptımı gördüğünüz gibi en iyisini yapıyor ve yapmaya da devam ediyor.

parakazanmak7

kayitolHaz 19

Muhteşem Bir Vücut İçin Süper Fırsat!

Huncalife Katalog 2017, Huncalife Katalog Ocak 2017, Huncalife Katalog Şubat 2017, Huncalife Katalog Mart 2017, Huncalife Katalog Nisan 2017, Huncalife Katalog Mayıs 2017, Huncalife Katalog Haziran 2017

23000_3

Muhteşem Bir Vücut İçin Süper Fırsat!

HuncaLife Bioten body fit Simming Gel with L- Cartine ile hafiflediğinizi, arzu ettiğiniz inceliğe kavuştuğunuzu hissedeceksiniz. Hayatı fit ile yaşadığınızı fark edeceksiniz. Hunca life Bioten inceltici krem 150 ml ile hiç fazlalık kalmasın! herkese tavsiye ederim.

Ayrıca bu ay Huncalife Ana ürün kataloğunda yenı bir ürün var Huncalife Fit For Body İnceltici Krem ile mutluluğun resmi vücudunuza yansıyor. Vücuttaki yağların yakılmasına ve daha düzgün bir silüete kavuşmanıza yardımcı olur.

Ben huncalife’da satış temsilciliği yapıyorum ve ihtiyacım olan ürünleri indirimle alıyorum sipariş alarakta kendi istediklerimi bedavaya getiriyorum. Sizlerde HUNCA LİFE’ ın güzel dünyasıyla tanışın kaybedeceğiniz hişbirşey yok ama kazancınız çok şey var.

 

parakazanmak7

kayitolHaz 01

Huncalife Temsilcisi Ol, Satışını Yap, Hediyeni Kazan!

weekly130607vit

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Huncalife Temsilcisi olup 08 – 14 Mayıs tarihleri arasında 99 TL ve üzeri yapacağınız alışverişlerinizde Huncalife XY EDP ve Deo sadece 9,90 TL‘ye sizin olabilir. ÜSTELİK KÜÇÜK KARTON ÇANTA HEDİYELİ. Bu Fırsatı Kaçırmayın!

HuncaLife Temsilcisi Olmak için BURAYA tıklayın.

Toplam 2 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12