«

»

Ara 17

Byanca Network Nasıl Bir İş?

Byanca Network Nasıl Bir İş?

Byanca Network Marketing’de doğrudan satış (network marketing) sistemiyle katalogla ürün satışı yapılarak para kazanılmaktadır. Byanca Network sistemi her bireyin temel ihtiyacı olan iç giyim,çorap gruplarındaki yüksek kaliteli ve ekonomik fiyatlı ürünlerini BYANCA satış temsilcisi olduğunuzda indirimli fiyattan alarak katalog fiyatları ile satarak para kazanabilirsiniz, ayrıca temsilcilerimize sunulmuş olan prim sistemimizden kazancınızı katlayarak sınırsız bir kazanç elde edebilir, ekonomik özgürlüğünüze kavuşabilirsiniz. Deneyim gerektirmemektedir gereken tüm desteği byanca temsilcilerine vermektedir.

BYANCA sistem’de çalışmak çok kazançlı olduğu kadar çokta keyiflidir bu sistem sayesinde sosyal ilişkileriniz genişler çevrenizde sayılır kişiler arasına girersiniz. Ekonomik özgürlüğünüzü kazanmakla beraberinde kendinize olan güveniniz artar kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlar ,çevrenize daha faydalı bir birey olabilir onlarıda sisteme dahil ederek kazanç sisteminden faydalanmalarını sağlayabilirsiniz. Byanca iç giyim olarak sizlere sunmuş olduğumuz iş firsatında herhangi bir zaman ve mekan sınırlaması yoktur. İşinizi çantanızda taşıyabilir her durumda satış yapabilirsiniz. Gayret sizden destek BYANCA’dan Size düşen; byanca network marketing sisteme satış temsilci olup katoloğumuzu alarak kendinize bir şans vermeniz. Byanca Satış Temsilcisi olabilmek için aşağıdaki Byanca network Üyelik Formunu Eksiksiz doldurunuz. Byanca network Kayıt formunu doldurduktan sonra bilgileriniz kontrol edilip, byanca network üyelik başvurunuz onaylandıktan sonra adresinize en kısa sürede kataloğunuz gönderilecektir.

Byanca Network Marketing‘de Hızlı üyelik ile hemen sistemde aktif olabilirsiniz. Aşağıdaki ” HEMEN ÜYE OL ” butonuna tıklayarak açılan Byanca Network Marketing Üyelik formundaki bilgileri eksiksiz doldurmanız yeterlidir. Byanca Networking Üyelik Formunu doldurduktan sonra mail adresinize ve cep telefonunuza Kullanıcı Adınız ve Şifreniz gönderilecektir.

parakazanmak7

uye_ol

Beğendiyseniz, Yararlandıysanız, Paylaşır Mısınız? ;

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>