«

»

Kas 16

Belizya Kayıt için Tıklayın

Belizya Kayıt ve üyelik çok yakında burada. Belizya Katalogu Buradan Online İnceleyebilirsiniz, Belizya, Belizya Yeni Katalog, Yeni Belizya Kataloğu, Belizya  Online Katalog, Belizya Sistem Nasıl İşler, Belizya İle Ne Kadar Kazanırım, Belizya ile Kendi İşinizi Kurun, Belizya Nasıl Bir iş, Belizya Ürünleri, Belizya Sık Sorulan Sorular, Belizya Kariyer Basamakları, Belizya  Kazanç Planı…

hemen-uye-olNasıl Bir İş?

Belizya doğrudan satış (network marketing) sistemiyle katalogdan ürün satışı yapılarak para kazanılmaktadır. Belizya sistemi her bireyin temel ihtiyacı olan iç giyim,çorap gruplarındaki yüksek kaliteli ve ekonomik fiyatlı ürünlerini belizya temsilcisi olduğunuzda indirimli fiyattan alarak katalog fiyatları ile satarak para kazanabilirsiniz,ayrıca temsilcilerimize sunulmuş olan prim sistemimizden kazancınızı katlayarak sınırsız bir kazanç elde edebilir,ekonomik özgürlüğünüze kavuşabilirisniz. Deneyim gerektirmemektedir gereken tüm desteği firmamız temsilcilerine vermektedir.

Belizya  sistem’de çalışmak çok kazançlı olduğu kadar çokta keyiflidir bu sistem sayesinde sosyal ilişkileriniz genişler çevrenizde sayılır kişiler arasına girersiniz.ekonomik özgürlüğünüzü kazanmakla beraberinde kendinize olan güveniniz artar kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlar ,çevrenize daha faydalı bir birey olabilir onlarıda sisteme dahil ederek kazanç sisteminden faydalanmalarını sağlayabilirsiniz.

Belizya olarak sizlere sunmuş olduğumuz iş firsatında herhangi bir zaman ve mekan sınırlaması yoktur. İşinizi çantanızda taşıyabilir her durumda satış yapabilirsiniz. Gayret sizden destek belizya’dan Size düşen; belizya sisteme temsilci olup katoloğumuzu alarak kendinize bir şans vermeniz. Belizya Temsilcisi olabilmek için aşağıdaki Belizya Başvuru Formunu Eksiksiz doldurunuz. Belizya başvuru formunu doldurduktan sonra bilgileriniz kontrol edilip, belizya üyelik başvurunuz onaylandıktan sonra adresinize en kısa sürede kataloğunuz gönderilecektir.

BELİZYA TEKSTİL TİC. LTD. STİ.
ADRES: ESENYURT / İSTANBUL
TEL:0212 945 3410
WHATSAPP HATTI:0553 812 34 10
E-POSTA:bilgi@belizya.comfarmasiuyelik (1)

Beğendiyseniz, Yararlandıysanız, Paylaşır Mısınız? ;

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>