«

»

Mar 16

Allef Mobi Nedir?

Allef Mobi

Evdenparakazanma.com adresinin farkı ile Allef Mobi’yi dinleyeceksiniz ve de böylelikle nasıl kolay para kazanılır öğrenmiş olacaksınız.

allef-mobi-sunum-6-638ALLEF BİLİŞİM REKLAMCILIK A.Ş.

Sizler için bu yazımızı özenle hazırlıyor ve de başka bir yer de bulacağınızı düşünmüyoruz. Çünkü hem uzmanların tavsiye ettiği bir reklamcılığın ilkini siz değerli bireyler ile paylaşıyoruz hem de çeşitli kaynakları birleştirerek sizlere daha iyi hizmet sunmaktayız. Bizleri takip etmeye devam ederseniz bunlardan daha fazlasını da çok rahat bir şekilde görebilirsiniz. Firma Mersinde kurulmuştur ve 2015 senesinin Haziran ortaları gibi aktif olarak çalışmaya başlamıştır. Şirket Vedat allef başı ve aydın gürs tarafından kurulmuştur. 6 kişilik yazılım mühendisi ile insanların kullanacağı mükemmel halde bir tasarım ile ortaya çıkmıştır. Bu çalışma ise 1.5 yıl süren titiz çalışmalar sonucu ortaya çıkmıştır. Ayrıca 1.5 sene içerisinde tüm eksikler tamamlanmış ve insanların kazanabileceği kazanç sistemine kadar düşünülmüştür.

Bu da sitemizin önemli konularından bir tanesi olan Network Marketing ve de ek kazanç içerisinde girmektedir. Aynı zamanda da mobil reklamcılık adı altında Türkiye de bir ilki gerçekleştirmiştir.

Gelecek günden güne telefon ile süslenmektedir ve eskiden durmaksızın bilgisayarlar çoğalırken şimdi o çoğalan bilgisayarların yerini tek, tek telefon almaktadır. Bu kötü olduğundan ya da 2 ayrı sektörün karşılaşması için değil; tam tersine insanlara daha kolay geldiği ve taşıma zorunluluğu olmaması ile birlikte içerisinde her şeyi bulunduran bir hal almasından dolaydır. Günümüzde 3 milyar insan internet kullanıcısıdır ve bu toplam olaraktan dünya nüfusunun % 45’i demektir. Akıllı telefonlar hep artış göstermektedir. Bu gerçeği gören Allef Mobi şirketi böyle bir ilke imza atmaya karar vermiştir ve reklamcılık sektörünün davası olmayı da amaç edinmiştir.

Dünyada reklamcılık adı altında en çok televizyon, bilgisayar ve telefonlar yer almaktadır. Yapılan akademik araştırmaya göre de son 3 yıldır en çok mobil ekranlar daha fazla kullanıcıya hitap etmektedir. Bu da mobil uygulamalar ile 30—40 yıla hitap etmektedir. Eğer içinizden neden Allef Mobi uygulamasını indirerek veya buna dahil olarak nasıl kazanacağım diyorsanız makalemizi sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz. Çünkü bildiğiniz üzere akla gelebilecek her türlü yer, mekan, ses, görüntü ve gösteriş reklam içerisindedir. Hatta insanlar bile kendilerine göre reklam yapabiliyorlar. Bunlara örnek verirsek küçük esnaflar belirli markaların görüntülerini dükkanlarına asıyor ve para kazanıyorlar ancak bundan hiçbir şekilde siz ücret kazanmıyorsunuz. Üstelik gel gelelim arkadaşlarınıza her şeyi tavsiye ettiğiniz halde. Zaten tavsiye etmeseniz arkadaşınız zarara girecek, etseniz siz firmanın ücretsiz reklamını yapmış olacaksınız ama artık bunların hepsine Allef Mobi son verdi. Artık siz telefonda konuşurken para kazanmaya devam edeceksiniz ve tavsiye ettiğiniz kişilerden de para alacaksınız. Evet, evet yanlış duymadınız her konuşmanızda 24 saatlik süreç çerçevesinde para kazanacaksınız. Nasıl diye meraklanan sesleri duyar gibiyiz? O zaman AŞAĞIDAKİ Tanıtım videomuzu sonuna kadar izlerseniz daha detaylı şekilde anlamış olursunuz.

Allef Mobi Ailesinin En İyi Ekip Çalışmasını Yapan Allef Mobi Ekibimize Katılmak ve Allef Mobi Fırsatlarından Faydalanabilmek için  0533 337 72 12 Nolu Telefon – Whatsapp‘dan bize ulaşabilirsiniz.

468X60-3

468X60-3Beğendiyseniz, Yararlandıysanız, Paylaşır Mısınız? ;

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>